Doc.ua запис до лікаря

Голова люстраційної комісії Закарпаття заявляє, що очікує на ще один Майдан

харченкоПрокоментувати останні події у державі видання «Трибуна» попросило голову ГО Люстраційної комісії Закарпатської області В’ячеслава Харченка.

 

В’ячеславе, що змінилося у виборчих процесах у порівнянні з минулими роками?

Під новими вивісками роблять  партії-клони з попереднім складом, таким чином Юрій Мірошниченко створив Партію розвитку України. Радикальну партію Олега Ляшка перетворюють у «месіанську» структуру,хоча вже не є таємницею, що вона фінансується  Сергієм Льовочкіним, який очолював АП Януковича. Рейтинг партії Ляшка роздувають для того щоб по списку цієї політ сили прийшли ті ж самі регіонали мільярдери, які спонсорують війну на Сході нашої держави.

Змінюють назви партій, а обличчя залишаються ті ж самі, зате всі впевнено розпочали передвиборну гонку.

Які методи впливу здійснюватимуться політичними структурами для залучення електорату?

 Основна ставка робитиметься на підкуп виборців, адже це старий перевірений метод.  Деякі «розумні» партії будуть включати в свій список тих хто воює на Сході країни, тим самим хизуватися, які вони патріотичні і правильні. Однак не обов’язково, що всі «герої» отримають прохідне місце у списку, хоча спекуляцій на цю тему буде багато.

Наш «політикум»  це стара колода карт, яку час від часу тасують між собою. Робити вибори заради виборів – це замилювання очей народу, задля того щоб базікати на всіх рівнях влади про «перезавантаження» самих себе.Після революції гідності не змінилося нічого: ні у виборчому законодавстві, ні у якісному складі людей, що прийшли до влади. Спочатку треба було прийняти новий закон про вибори по відкритим партійним спискам і тим самим провести люстрацію влади на найвищому рівні.

Який висновок: можемо зробити з цієї непростої ситуації у державі?

Теперішні позачергові парламентські вибори це навіть не зміна владних облич, не зміна системи влади, це тільки заміна назв деяких партій людські наповнювачі яких залишилися на 80-т і більше відсотків тими самими. Система не змінилася, соціальним вибухом скористалися люди зацікавлені у її збереженні.

Якщо політики не почнуть прислуховуватися до народу їх зметуть на новому Майдані.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *