Годинник закарпатського прокурора вартує більше його річної зарплати (ФОТО)

шимон2Вартість годинника “Брайтлінг”, який належить першому заступнику прокурора Закарпатської області Івану Шимону, складає 147 тисяч гривень.

Фото цього дорогого аксесуара люб’язно надала виданню “Трибуна” громадський активіст Лариса Ступак, котра зробила знімок годинника під час візиту до прокуратури Закарпатської області 25 листопада 2015 року.

Цікаво, що в декларації за 2014 рік, яка міститься на офіційному сайті прокуратури Закарпатської області, заробітна плата Івана Шимона складає 126 тисяч гривень на рік.

Раніше претензії до прокурора Івана Шимона мав тодішній голова Луганської ОДА Геннадій Москаль, який заявив, що правоохоронцю належить будівля на вул. Собранецькій в Ужгороді площею понад 1000 квадратних метрів.

 

7 Comments

 1. И вот такие брайтлингоносцы следят у нас за соблюдением законов.
  В этой ебучей Украине после каждого Майдана на смену одним мерзавцам приходят к власти другие.
  А одураченный народ живёт всё хуже и хуже.
  Согласно официальной статистике, мы уже самая нищая страна
  в Европе.
  Но прокурору на его 1000 кв. м. жилплощади, на это естественно насрать.
  Так же, как и другим власть имущим.

 2. Таких одиниці, на жаль. Жінка насправді робить справу за тих, кого принизили, обманули, пограбували, ввели в оману, бореться із тими слугами народу, які мали б грмадян захищати від недобросовісних порушників Конституції, бореться з установами, де вирує тотальна корупція, де має місце нехтування норм права та моралі, приниження людської гідності. А так не має бути, апріорі. Україна потерпає від навали агресора ззовні, страждає від війни в зоні АТО, а з середини підривають авторитет держави такі покидьки, які на відео в дорогих костюмах, з дорогими годинниками дивляться на жінку активіста як на божевільну.
  Ні, божевільні усі ті правоохоронці, які роками дискредитували своїми іменами честь мундира!

 3. айбо це оден годинник, а майно, а машини, а ушитко?
  Сволота непосильним трудом заробив? На заробітках сволота спину гнув по 16-20 год на добу? Оби так ся мучив як наші гастрайбайтери, шо по піврока і рік сімї не видять.

 4. Як коньяк ящиками ящиками і рублі пачками шимону янку файта. А як про відповідальність не виконав не забезпечив А де вони та армія апарату, що вони ро блять
  Годинник я чув йому особисто цариця дарувала, він раніше царевичу належау
  Ше раз і я незважаючи на всі їх вказівки почну належно розслідувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.