Глава антикорупційного комітету ставить під загрозу реформу по децентралізації

Парламентар Єгор Соболєв, член фракції «Самопоміч», котрий зараз очолює антикорупційний комітет у Верховній Раді України, сьогодні з кулаками накинувся на нардепа, який спробував захистити перед «антикорупціонером» один із головних децентралізаційних законів, які зараз знаходяться на розгляді парламенту.

Мова про законопроект, який надає право сільським та селищним радам самостійно розпоряджатися землями, що входять до їхнього відомства: продавати, здавати в оренду, виділяти жителям населених пунктів. Власне, закон безпосередньо відкриває шлях до обіцяної та декларованої нардепами децентралізації.

Однак пану Соболєву чомусь здається, що у всіх без винятку сільських і селищних радах України сидять регіонали, які тільки і чекають на можливість почати розкрадати все навколо себе. На переконання Соболєва, цей закон дасть їм таку можливість. Вочевидь, нардеп не бачить того, що саме прості жителі сіл (до яких, власне, відносяться і ті ж депутати) уже дуже довгий час намагаються витягати свої населені пункти і хоч якось підтримувати у них життя власними силами і без найменшої підтримки «зверху». Коли ж Київ нарешті береться їм цю підтримку надати, представник «Самопомочі» заявляє, що це – шлях до корупції. Нагадує роботу подвійного агента, вам так не здається?

 

Хоча, не виключено, що пан Соболєв просто щиро вболіває за майбутнє Держкомзему та всіх його районних філій. Вочевидь, у розумінні нардепа краще, коли всією землею того чи іншого району розпоряджаються виключно начальники цих установ, а не самі громади. Чи Соболєву просто встигли виділити кілька зайвих гектарів десь у Карпатах чи неподалік морського узбережжя, от він і відпрацьовує отримане з піною біля рота та кулаками.

То про яку децентралізацію може йти мова, коли голова Антикорупційного комітету, один із головних представників цілої парламентської фракції, прямо ставить палки в колеса одній із найважливіших реформ у країні і називає це боротьбою з корупцією? З такими темпами Україна знову повернеться до того, з чим боролася рік тому на Євромайдані, а до влади прийдуть «оновлені» регіонали – тільки вже під прапорами інших політичних сил.

Вільне Закарпаття

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Глава антикорупційного комітету ставить під загрозу реформу по децентралізації”

  1. Якщо коротко, то вчора на засіданні Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції його голова Єгор Соболєв зумів не лише агресивно захистити корупційну схему часів Януковича, але й показати себе, як такого самого порушника процедури розгляду законопроектів, як колишня “злочинна влада”- экономист Марьян Заблоцкий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *