Генпокуратура вважає закарпатських нардепів Балогу та Ланя добросовісними громадянами

перестрілка2Про це в мережі Фейсбук повідомляє нардеп Ігор Мосійчук.

Окремо хочу виділити спілкування із заступником Генерального прокурора Юрієм Столярчуком на засідання ТСК по подіям в Мукачево.
Я задав питання членам і головуючому ТСК по Мукачево щодо однобокості представлення матеріалів розслідування: з того як це подається, “Правий Сектор” представлено бандформуванням, і натомість ні слова про злочинну діяльність банди “Блюка” Ланьо. Отримав відповідь від заступника генпрокурора Юрія Столярчука, з його слів саме “Правий Сектор” є винуватцем подій 11 липня, і учасниками ряду попередніх інцидентів (!), а натомість Ланьо і Балога, виявляється, як добросовісні громадяни дали вичерпні свідчення щоб допомогти слідству!
Такі однобокі, явно провокативні ствердження заступника генпрокурора Столярчука викликали в мене справедливе обурення. Я поцікавився в пана Столярчука: невже він не розуміє, що дійсною причиною подій в Мукачево є не діяльність “Правого Сектору”, а контрабанда і переділ контрабандних потоків?Яка кількість кримінальних справ по контрабанді порушена прокуратурою до подій 11 липня і після них? Яку оцінку дає Генпрокуратура своїм співробітникам на Закарпатті?
Жодної відповіді. Жодної. Самі відмовки про те, що питання зафіксовані і відповіді дадуть пізніше.
Єдине питання, на яке дав відповідь заступник Генерального прокурора Столярчук повідомив, це те, що на минуле звернення ТСК до Генерального прокурора щодо відсторонення на час слідства прокурора Закарпатської області від виконання своїх обов’язків, немає позитивної реакції. Прокурор Закарпаття досі виконує свої обов’язки, незважаючи на те, що він може не бути не просто свідком, а учасником подій 11 липня, і відповідно підозрюваним.
ТСК провела рішення протягом сьогоднішнього засідання знову розглянути питання повторного звернення з цього питання до Генпрокурора, проте це голосування умисно завалили, дочекавшись завершення офіційної частини засідання комісії і уходу кількох її членів. Вважаю це умисним покриттям з боку деяких членів комісії прокурора Закарпаття, підозрюваного у причетності до незаконних подій в Мукачево.

В зв’язку з такою кількістю проблем в роботі комісії, я добровільно визвався взяти участь у виїзній роботі ТСК по Мукачево на Закарпатті. Вважаю, що тільки робота на місці подій і безпосередній контроль членів комісії за слідством дадуть об’єктивні результати.

тск

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Генпокуратура вважає закарпатських нардепів Балогу та Ланя добросовісними громадянами”

  1. ну якщо такі прокурори в Генпрокуратурі, яких недавно брали в кабінетах на хабарях, з дорогоцінностями та сотнями тисяч доларів у кабінатах Генпрокуратури, то можливо для них зухвалі лочинці контрабандисти балога і ланьо “добросовісні”
    Невігласи!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *