Генеральне консульство Словаччини в Ужгороді ввело нововведення в оформленні віз

Генеральне консульство Словаччини в Ужгороді ввело нововведення в оформленні віз
словаччина
Йдучи назустріч потребам клієнтів та з метою забезпечення прямого доступу заявників до самостійного бронювання терміну подачі документів на візу без зайвого очікування в черзі, з 15 травня 2013 року Генеральне консульство Словацької Республіки в Ужгороді вводить:

Для індивідуальних заявників:

·  обов’язковий електронний запис для подачі заяви для отримання візи на веб-сторінці Генконсульства www.mzv.sk/gkuzhorod
·  обов’язкове заповнення електронної заяви на веб-сторінці Генконсульства www.mzv.sk/gkuzhorod

Для груп та акредитованих туристичних операторів:

·  обов’язкове заповнення електронної заяви на веб-сторінці Генконсульства www.mzv.sk/gkuzhorod
·  одночасно залишається незмінним надання попереднього графіку та погодження терміну подачі документів в телефонному режимі: 61 34 95 або 61 23 80.

У зв’язку із великою кількістю бажаючих отримати шенгенські візи для в’їзду в Словаччину, звертаємо увагу заявників на те, що подання документів необхідно підготувати заздалегідь.

У разі виникнення надзвичайних і термінових випадків (напр., похорон, госпіталізація тощо) за умови надання письмового обгрунтування візова заява може бути прийнята позачергово.

Принагідно звертаємося до заявників з проханням готувати пакет документів для отримання візи відповідно до діючих Шенгенських норм для окремих категорій віз, розміщених на нашій офіційній веб-сторінці www.mzv.sk/gkuzhorod або інформаційних табло біля будівлі Генерального консульства Словаччини в Ужгороді (м. Ужгород, вул. Локоти, 4).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *