Гелетей кришує контрабанду Балог на Закарпатті? (ФОТО)

В.о. начальника Закарпатського управління СБУ Володимир Гелетей погрожує відправити керівництво митниці пункту пропуску Тиса (Чоп), що на кордоні з Угорщиною, і прикордонників, причетних до затримання контрабанди, у зону АТО або звільнити з роботи під будь-яким приводом.
 барва
Про це повідомляютьВерсії.com“.
Причиною такого невтримного гніву Володимира Гелетея, рідного брата міністра оборони України Валерія Гелетея, стало пряме виконання прикордонниками їхніх обов’язків. 23 серпня 2014 року в пункті пропуску Тиса на кордоні з Угорщиною були затримані дві вантажівки «Мерседес» закарпатської транспортної компанії «Барва-авто», що перевозили нібито «електрокомплектуючі» та «електрообладнання» для мукачівського підприємства «Флекстронікс». Одразу зазначимо, що компанія-перевізник належить відомому нардепу України Віктору  Балозі, якому Володимир Гелетей доводиться сватом.
Невідповідність фактичної маси автомобілів з товаром, заявленим в накладних, насторожило митників, і «Мерседеси» були відправлені на посилений огляд. Затримання 111 коробок (40 м3) з брендовим взуттям та одягом відомих італійських марок загальною вартістю близько 1,5 мільйонів євро, якими були наповнені вантажівки замість конденсаторів, дроселів і котушок індуктивності, стало підсумком посиленого огляду.
дразу ж після виявлення контрабанди керівництву митниці почали приходити погрози з боку місцевого управління СБУ. До речі, за словами співробітників Закарпатської СБУ, колишнього керівника територіального управління зняли через те, що той категорично не йшов назустріч своєму заму Володимиру  Гелетею у специфічних питаннях. І зараз колектив СБУ Закарпаття в очікуванні призначення своїм начальником якраз Володимира Гелетея, причому це призначення достовірно є результатом прохання до Президента  Порошенка з боку брата Володимира Гелетея – міністра оборони України Валерія Гелетея.
За словами самих прикордонників, ситуація, яка виникла на Закарпатті, вже безпосередньо загрожує життям їх самих, бо Гелетей особисто погрожує відправити у зону АТО всіх, хто виявив контрабанду або мають наміри надалі втручатися у його темні схеми.
Журналісти мають намір і далі стежити за цією ситуацією, особливо за реакцією вищого керівництва СБУ і держави у цілому. Адже серед прикордонників, частина з яких тільки повернулася з АТО, наростає протест проти нової, вже майданівської влади в особі клану народних депутатів Балог і правоохоронців Гелетеїв. Найбільше ображає той факт, що поки в країні гинуть люди, ці кабінетні керівники зайняті виключно власними інтересами.
контраб

контраб

ua.golos.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Одна відповідь до “Гелетей кришує контрабанду Балог на Закарпатті? (ФОТО)”

  1. Мерзота повсюду…це ми самі випестили їх своєю рабською бездіяльністю…
    Тепер вид цього злочинного товстого прошарування можна позбавитись лише хірургічним способом, бо зараз ця система сама себе відтворює в усіх ланках сіспільства – як вірус ебола. Вірус бездуховності…
    Люди, “вірусняк” завжди легше попередити ніж лікувати. Треба завжди дотримуватись правил “особистої гігієни” – тримати у чистоті свої душі, свої серця!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *