Гелетей кришує контрабанду Балог на Закарпатті? (ФОТО)

В.о. начальника Закарпатського управління СБУ Володимир Гелетей погрожує відправити керівництво митниці пункту пропуску Тиса (Чоп), що на кордоні з Угорщиною, і прикордонників, причетних до затримання контрабанди, у зону АТО або звільнити з роботи під будь-яким приводом.
 барва
Про це повідомляютьВерсії.com“.
Причиною такого невтримного гніву Володимира Гелетея, рідного брата міністра оборони України Валерія Гелетея, стало пряме виконання прикордонниками їхніх обов’язків. 23 серпня 2014 року в пункті пропуску Тиса на кордоні з Угорщиною були затримані дві вантажівки «Мерседес» закарпатської транспортної компанії «Барва-авто», що перевозили нібито «електрокомплектуючі» та «електрообладнання» для мукачівського підприємства «Флекстронікс». Одразу зазначимо, що компанія-перевізник належить відомому нардепу України Віктору  Балозі, якому Володимир Гелетей доводиться сватом.
Невідповідність фактичної маси автомобілів з товаром, заявленим в накладних, насторожило митників, і «Мерседеси» були відправлені на посилений огляд. Затримання 111 коробок (40 м3) з брендовим взуттям та одягом відомих італійських марок загальною вартістю близько 1,5 мільйонів євро, якими були наповнені вантажівки замість конденсаторів, дроселів і котушок індуктивності, стало підсумком посиленого огляду.
дразу ж після виявлення контрабанди керівництву митниці почали приходити погрози з боку місцевого управління СБУ. До речі, за словами співробітників Закарпатської СБУ, колишнього керівника територіального управління зняли через те, що той категорично не йшов назустріч своєму заму Володимиру  Гелетею у специфічних питаннях. І зараз колектив СБУ Закарпаття в очікуванні призначення своїм начальником якраз Володимира Гелетея, причому це призначення достовірно є результатом прохання до Президента  Порошенка з боку брата Володимира Гелетея – міністра оборони України Валерія Гелетея.
За словами самих прикордонників, ситуація, яка виникла на Закарпатті, вже безпосередньо загрожує життям їх самих, бо Гелетей особисто погрожує відправити у зону АТО всіх, хто виявив контрабанду або мають наміри надалі втручатися у його темні схеми.
Журналісти мають намір і далі стежити за цією ситуацією, особливо за реакцією вищого керівництва СБУ і держави у цілому. Адже серед прикордонників, частина з яких тільки повернулася з АТО, наростає протест проти нової, вже майданівської влади в особі клану народних депутатів Балог і правоохоронців Гелетеїв. Найбільше ображає той факт, що поки в країні гинуть люди, ці кабінетні керівники зайняті виключно власними інтересами.
контраб

контраб

ua.golos.ua

Loading...

Comments:

1 Comment

  1. Мерзота повсюду…це ми самі випестили їх своєю рабською бездіяльністю…
    Тепер вид цього злочинного товстого прошарування можна позбавитись лише хірургічним способом, бо зараз ця система сама себе відтворює в усіх ланках сіспільства – як вірус ебола. Вірус бездуховності…
    Люди, “вірусняк” завжди легше попередити ніж лікувати. Треба завжди дотримуватись правил “особистої гігієни” – тримати у чистоті свої душі, свої серця!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *