Гандбол: ужгородські “Карпати” перемогли столичний “Спартак”

Карпати-гандболСьогодні на “Карпати Арені” відбулись перші матчі останнього з’їзного туру чемпіонату України з гандболу. На майданчику зійшлися ужгородські “Карпати” та київський “Спартак”.

В першому таймі команди ніби випробовували одне одного, часто не влучали у ворота та помилялися в атаці. Хоча й спартаківки першими відзначились у воротах Єлизавети Воронько, проте карпатівки швидко відквитали пропущене і почали активніше наступати на ворота суперниць. Завершився тайм на користь господарок, 14:10.

Щодо другої половини гри, то тут забитих голів стало більше, а на майданчику почали з’являтися ужгородська молодь,  Вікторія Гичка, Ніколь Чундак та Анастасія Петровська, а останні десять хвилин матчу ворота карпатівок захищала Еріка Шмітко. Випускниці СДЮШОР Карпати допомагали своїм одноклубницям в атаці як могли, проте відзначитись голами не зуміли, а от Яна Готра зуміла стати другим кращим бомбардиром в складі Карпат, на її совісті голи не тільки з позиції крайньої, а й з швидких переходів та з позиції півсередньої. Загалом, підопічні Бориса Петровського впевневнено обіграли своїх суперниць, а фінальна сирена матчу зафіксувала на табло 29:25.

Карпати – Спартак 29:25 (14:10)

Карпати:
Воронько, Шмітко, Яблонська; Компанієць 8, Готра 7, Косик 4/1, Лєбєдєва 4, Каганець 4, Цубина 1, Лезінська 1.

Спартак:
Михайленко, Тарасенко; Козаєва 11/3, Меркушева 4, Бреус 3, Харламова 3, Рибкіна 3, Білошицька 1.

Штраф: 10 – 0 (Мелекесцева, двічі Бабій та двічі Лезінська);

7м: 2/1 – 4/3 (Михайленко відбила кидок від Косик – Козаєва не влучила у ворота Воронько).