Головою Закарпатської організації НРУ обрано Андрія Ялового, путч “піпашистів” провалився (фото)

21 травня в місті Ужгороді відбулась позачергова конференція Закарпатської обласної організації Народного Руху України на якій Головою обласної організації був обраний Андрій Яловий.

Позачергова конференція була викликана тим, що станом на вересень 2016 року головою Закарпатської обласної організації НРУ Іваном Габором були порушені норми Статуту та цілого ряду Ухвал центральних керівних ( Політради і Центрального Проводу) органів партії, які стосувалися виборчих питань, державної реєстрації обласної організації та її структурних підрозділів. Політрадою НРУ 8.09.2016 року була прийнята Ухвала про дострокове припинення повноважень голови обласної організації І. Габора, створено оргкомітет з організації та проведення позачергової конференції Закарпатської обласної організації РУХу.

За систематичне невиконання рішень керівництва НРУ колишній голова обласної організації Іван Габор рішенням Політради Руху від 27.10.2016 р. виключений з партії, припинено повноваження заст. голови Закарпатської облорганізації Володимира Піпаша . Також припинені повноваження проводу і ради обласної організації. Політрада НРУ відповідно до вимог Статуту НРУ, в грудні 2016 року, надала оргкомітету повноваження здійснювати поточне керівництво діяльністю Закарпатською обласною організацією до проведення позачергової конференції.

Члени оргкомітету провели зустріч з колишнім керівництвом та активом організації з метою спільної підготовки позачергової конференції обласної організації. Пан І. Габор відмовився передати оргкомітету печатку організації, надати матеріали партійного обліку. Також Габор та окремі члени “його команди” відмовились надати оргкомітету вивірені списки дійсних членів організації. Оргкомітет самостійно почав працювати з головами районних організацій.

Міжгірська, Воловецька, Свалявська, Ужгородська, В.Березнянська та Рахівська організації активно співпрацювали з оргкомітетом, надали дані партійного обліку станом на сьогодні, в порядку та відповідно вимогам Статуту провели свої конференції, збори та обрали делегатів на обласну конференцію –  члени оргкомітету приймали участь в роботі конференцій і зборів згаданих організацій.

Тячівська та Виноградівська районні організації порушивши Статут НРУ не повідомили оргкомітет про час і місце проведення конференцій, члени оргкомітету не мали можливості бути на них присутніми. Ці організації надали оргкомітету матеріали “конференцій”, що не відповідають вимогам Статуту. Оргкомітет має підтвердження, що конференція в Тячеві не проводилась.

Інші районні організації з оргкомітетом не співпрацювали і станом на 21.05.2017 р. оргкомітет не мав підтверджених офіційних відомостей про проведення конференцій та зборів.

Тому участь в Закарпатській обласній конференції приймали Міжгірська, Воловецька, Свалявська, Ужгородська, В. Березнянська та Рахівська організації. Всього в конференції брали участь 15 делегатів; були обрані нові керівні органи та делегати від обоасті на з”їзд НРУ. Також конференція одноголосно підтримала висунення на голову НРУ Віктора Кривенка.

І.Габор, В. Піпаш та група їхніх прихильників спробували зірвати конференцію, вчини дебош та не досягнувши мети покинули місце проведення позачергової конференції обласної організації.

За дорученням Політради НРУ на конференцій був присутнім керівник юридичного відділу Центрального Проводу, який засвідчив правомочність Закарпатської обласної конференції та прийнятих нею рішень.

  Голова оргкомітету з організації

та проведення позачергової конференції ЗОО НРУ О. Черепаха

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.