Геннадій Москаль відмовився представляти до нагороди поставника атошних піджаків (документ)

Геннадій Москаль відмовився представляти до нагороди поставника атошних піджаків (документ)

Кожен раз, як я подаю запити на отримання копій документів, що стали підставою для Державних нагород, мене чекають несподіванки, повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук журналіст Лариса Ступак.

Солдат Марчишак був у полоні. І саме за це, його нагородили Указом Президента №538/2016 медаллю ” Захиснику Вітчизни”. Але командиру частини Паламарчуку цього виявидось замало і він хоче ще орден для Колі. За мужність. Ніколи не знала,що підшукувати піджаків для земельних оборудок- це мужність. Попасти в полон – це мужність. Хамити жінкам- це мужність. Ніде не працювати- це мужність.
Колишній міській голова Чопа Галина Цар отримала орден За Заслуги ІІІ ступеню, за 1 рік роботи на посаді голови і за те, що вона вирішила проблему питного водопостачання в місті Чоп. Насправді, води в Чопі, як не було, так і немає. Ось так легкоможно дурити наших Президентів. Всіх підряд. Адже Президент не перевіряє достовірность поданих хвалебних, смачно приправлених корупцєю, перелік невидимих заслуг претендентів. Подання на державні нагороди заслужених добродіїв подаються гласно та публічно. Так пише закон. В реальності, майже ніхто і майже ніколи не чув про неймовірні заслуги претендента на нагороду до того моменту, коли йому вже вручають нагороду. Яка ж тоді ціна таких нагород, якщо публічністю під час обговорення кандидатур, і не пахне?, – запитує Лариса Стпупак.

Символічно, що про нагородження Миколи Марчишака нагородою клопотав і його духовий наставник Іштван Цап, відсторонений прокуратурою від виконання обов’язків першого заступника Ужгородського міського голови через звинувачення у хабарництві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *