Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Футбол: “Минай” здобув шосту перемогу поспіль

“Минайці” у непростому матчі здолали “Черкащину”, завдяки трьом забитим м’ячам. Про це повідомляє інформаційний департамент ФК “Минай”:

Є шоста поспіль перемога! «Минай» в 11 турі вдома переміг свого опонента по Другій лізі – ФК «Черкащину». Наша команда впевнено розпочала гру, забила гол, проте через 10 хвилин пропустила з кутового. Відновити перевагу вдалося лише в другому таймі – забили за допомогою автоголу, а потім за участі Михайла Кополовця. У підсумку 3:1 і ми піднімаємося у турнірній таблиці все вище.

Проте почнемо все з початку. Після гри з «Волинню» на післяматчевій прес-конференції головний тренер «Минаю» Василь Кобін зазначив, що недооцінки «Черкащини» зі сторони його команди не буде. Хоч і спокуса цього була – «Минай» вдало зіграв з лідерами та переміг у 5 останніх матчах, а «Черкащина» навпаки – програє останні 6 ігор. Та ще й на фоні чуток про погане фінансове становище…

Проте як Василь Кобін сказав, так і сталося. «Минайці» з перших хвилин довели свою максимальну зарядженість на перемогу. Плюс вдала ротація додала нашій команді свіжості, і командна втома після кубкової гри з «Волинню» не надто була помітна. Так з перших хвилин вийшли свіжі Жичиков, Стасюк, Микуляк, Кіча, Гавриленко та Карноза, якого давно не бачили на полі через травму.

Вийшов з перших хвилин і Гегедош – і цього разу з капітанською пов’язкою. І він же був одним з двигунів атак «Минаю», які розпочалися відразу зі стартового свистка. Саме за його участі відкрили рахунок в матчі. Роберт пройшовся лівим флангом і вдало навісив на Антона Кічу, якого суперник забув у штрафній – 1:0 і це перший гол Кічи у складі «Минаю».

Після господарі продовжили контролювати гру і грали звичним першим номером. Завдяки цьому виникали моменти, після яких забивав Карноза та Гавриленко. Проте цей контроль завершився на 20-ій хвилині. Саме тоді гості змогли дійти до чужих воріт, заробити кутовий і практично ідеально його виконати – забиває Медведь.

Цей гол доволі вразив господарів, тому що після нього у нашої команди не вдавалася гра. Так, був моменту Микуляка на 26-ій хвилині, але це не йшло у порівняння з тим, що було у перші 20 хвилин. Василь Кобін пояснив такі зміни психологією – його команда просто не відійшла від нелогічного пропущеного голу.

Але тренер знайшов потрібні слова у перерві – і з перших хвилин команда знову заграла агресивніше. Вже на 1-ій хвилині другого тайму зобов’язаний був забивати капітан Гегедош – Жичиков ідеально асистував йому у штрафну, проте його удар в дотик прийшовся мимо.

Проте тиск господарів та агресія у нападі дали свій результат. Нурієв, який підсилив гру після перерви з лавки запасних, розпочав атаку, віддав на фланг Кічі, той прострілив у штрафну: Гегедош м’яч не дістав, а ось капітан «Черкащини» Кошелюк – так. І мабуть пожалів про це, бо м’яч після його удару покотився у їх ворота – 2:1.

«Черкащина» відразу огризнулася ударом Бойка, проте «минайці» не зменшували темп і саме вони були ближчі до третього голу, ніж гості до другого. Зрештою, закарпатці засвоїли урок першого тайму і розуміли, що слід забивати ще аби почувати себе більш спокійно.

Команда атакувала з позиційних атак або флангами після швидкого виходу з оборони. Міг забивати Нурієв, двічі Микуляк, Маїк, Шпак. Але відзначився спортивний директор Михайло Кополовець, який вийшов на заміну у другому таймі.

На 76-ій хвилині він отримав чудовий пас від Пиняшка, який у дотик перевів круглого на вільний лівий фланг, і пробив, проте з його ударом справився голкіпер. Але Михайло не здався і відразу відібрав круглого у захисника, який мав його вибити. Відібрав, обіграв голкіпера і забив свій перший гол у Першій лізі – 3:1.

Після цього ще були шанси у Маїка та того ж Кополовця, проте і 3 голів вистачило аби наша команда святкувала свою 6-ту поспіль перемогу! Браво!

Завдяки їй ми знову піднялися у трійку лідерів. Чудовий результат!

Наступний матч «Минай» проведе на виїзді – з «Гірник-Спортом» з Горішніх Плавнів в суботу, 5 жовтня.