Форум розвитку Закарпатської області Re:Open Zakarpattia відбудеться цими вихідними

Форум розвитку Закарпатської області Re:Open Zakarpattia відбудеться цими вихідними

7-8 листопада відбудеться форум розвитку Закарпатської області Re:Open Zakarpattia, покликаний привернути позитивну увагу до унікального мультикультурного регіону в центрі Європи, відкрити його заново для всієї України та світу, спростувавши негативні стереотипи про Закарпаття, згенерувати ідеї для майбутніх рішень, щоб перетворити Закарпаття на нову історію успіху України.

«Re:Open Zakarpattia» – це незалежний дискусійний майданчик, створений для відвертої розмови офлайн та онлайн, щоб об’єднати якомога більше тих, хто розробляє та ухвалює рішення щодо розвитку Закарпаття, або впливає на цей процес. Окремою амбіцією форуму є прагнення спростувати негативні стереотипи про Закарпаття та сформувати новий якісний порядок денний розвитку регіону.

Форум повинен дати чіткі та об’єктивні відповіді на питання, яким насправді є, а головне, – яким може і має бути Закарпаття з огляду на свою історію, ресурси та потенціал.

Форум «Re:Open Zakarpattia» пройде у форматі панельних дискусій і транслюватиметься наживо, при чому як українською, так і англійською мовами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *