Doc.ua запис до лікаря

Фінальні турніри Вищої дитячо-юнацької футбольної ліги України пройдуть на Закарпатті

футбол-ДЮФЛУ Будинку футболу відбулося жеребкування фінальних турнірів сезону-2015/2016 серед команд Вищої (U-14, U-15, U-16 та U-17) та Першої (U-15 та U-17) ліг дитячо-юнацької футбольної Ліги України.

Матчі відбудуться наприкінці червня – на початку липня 2016 року у чотирьох регіонах: Львівській області, Ужгороді, Одесі та Сумах.

Торік для проведення змагань було обрано чотири регіони: Львівщина, Закарпаття, Одещина та Київщина. Оскільки ж жодних нарікань тоді не було, цього року фінальні змагання знову приймуть  ті ж регіони. Усі обрані стадіони сертифіковані Прем’єр-лігою, зауважив у вітальному слові перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко.

Перед початком жеребкування члени виконкому ДЮФЛУ проголосували за те, щоби розвести по різних групах дитячо-юнацькі команди «УФК-Карпати» (Львів) та «Карпати» (Львів). Участь у жеребкуванні взяли Вадим Костюченко, головний тренер молодіжної збірної України Олександр Головко, наставники юнацьких збірних Олександр Петраков (U-17) та Сергій Попов (U-16).

Закарпаття приймає фіналістів серед команд Вищої ліги (U-16). Змагання будуть проводитися на ужгородських стадіонах «Авангард» та «Спартак», а також на стадіонах Ужгородського району – Середнє та села Кам’яниці («Камелот»), повідомляють у Федерації футболу Закарпаття.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *