Фігурант чопської справи вийшов на свободу

Фігурант чопської справи вийшов на свободу

Про це в мережі Фейсбук повідомляє журналіст Лариса Ступак:

Депутат Чопської міської ради Русин В. який був затримай під час одержання 2 000 дол. (на розвиток футбольного клубу, -ред.) від підставного підприємця Нікуліна С.В. з м. Дніпропетровська, заплатив, визначену судом заставу і вже знаходиться дома.

Я просила надати коментар з цього резонансного питання, але він послався на те, що у судовому засіданні дав слово офіцера, що не буде розголошувати жодного моменту слідства, поки його повністю не виправдають.
І має намір тримати надано публічне слово. Повідомив лише, що історія з вимаганням хабара чистої води провокація проти міського голови Самардака В.В. Адже він нічого у Нікуліна В. С, не вимагав і бачив його вперше в житті.
Нікулін В.С. наполегливо та щиро 😉 пропонував матеріальну допомогу на розвиток футбольного клубу.

Вчора, за ухвалою суду, ще одного фігуранта подій Ганзела Д.В . взято під домашній арешт.

Затриманим залишається Чопський міський голова Самардак В.В. (відмовився платити заставу, – ред.), якого звинувачують в вимаганні хабара за нібито виділення трьох земельних ділянок. Насправді, “зальотний дніпропетровець” отримав не земельні ділянки, а дозвіл на розміщення двох МАФІв.

Працівники міської ради повідомили, що кошти на розвиток футболу гр. Нікулін дав добровільно і майже через тиждень після того, як йому було надано дозволи на встановлення МАФІв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *