Федора Шандора піддали критиці за намір узгоджувати із сусідніми країнами об’єкти будівництва в Закарпатті (відео)

Павло Федака висловив зауваження до меседжів, які розповсюджує голова фракції “Слуга народу” в Закарпатській обласній раді Федір Шандор:


📍Майбутньому послу в Угорщині Федору Шандору треба зрозуміти, що він їде у сусідню державу відстоювати інтереси України, а не ходити виправдовуватися до їх  Кабміну.

📍Виступаючи перед екоактивістами на онлайн-нараді з питань щодо розвитку туризму на гірському масиві Свидовець Федір Федорович наговорив купу речей, які можуть розцінюватися нашими сусідами, як слабкість України.

📍Враховуючи специфіку нашої держави, питання побудови, чи не побудови гірськолижного курорту Свидовець можна вирішити на рівні Керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака.

📍Як голова фракції партії «Слуга народу» в Закарпатській облраді Федір Шандор має можливість заходити у всі владні кабінети держави і сказати, що Закарпаття має залишатися заповідним краєм України.

📍Меседж Шандора погоджувати будь яке будівництво на Закарпатті (в басейні ріки Тиса) з Угорщиною, Сербією та Румунією не відповідає інтересам України.📍Хіба, що Федір Федорович доб’ється того, що вказані країни дзеркально погоджуватимуть будівництво з Україною всіх об’єктів на території 

Угорщини, Сербії та Румунії, що знаходяться у басейні ріки Тиса.

📍Питання Турула в Мукачівському замку та угорського монументу на Верецькому перевалі, яке вплів майбутній посол у свій виступ, не є питанням держави Україна, а проблемою особистих відносин колишнього Голови Секретаріату Президента України Віктора Балоги та прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана. Балога у 2008 р. дав команду  встановити угорські пам’ятники. У жовтні 2022 року за його вказівкою Турула зняли з колони Мукачівського замку. 

📍Не є секретом, що кожний вислів майбутнього посла аналізується спецслужбами наших сусідів і на основі аналітичних доповідей формуватиметься стратегія і тактика спілкування з ним на дипломатичному рівні.

https://
https://

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *