Федака закликав ужгородську владу не виконувати злочинних розпоряджень “губернатора” Губаля

ФедакаПід час сьогоднішньої сесії Ужгородської міської ради журналіст Павло Федака заявив , що голова Закарпатськоъ ОДА Василь Губаль видав розпорядження  №388 про створення загонів оборони, що  є незаконним, так як такі структури згідно чинного законодавства повинні підпорядковуватися Міністерству оборони чи МВС. На даний момент розпорядження шахрайським методом змінене але це не міняє суті питання.

Павло Федака закликав депутатів Ужгородської міської ради та мера Віктора Погорєлова не дозволити в Ужгороді виникненню незаконних збройних формувань: «Губаль дав розпорядження головам РДА, міськвиконкомам сприяти цим незаконним формуванням. Злочин створюються під покровительством закарпатського СБУ , голова якого  – сват Балоги. Ужгородська влада не повинна виконувати злочинні розпорядження холуя Балог. Військові формування на території міста можуть утворюватися тільки за ініціативи Президента України, Міноборони чи МВС», заявив активіст.

Мер Ужгорода Віктор Погорєлов відповів, що міська влада не буде виконувати вказівок по створенню таких формувань без повноважень на те конституційних органів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Федака закликав ужгородську владу не виконувати злочинних розпоряджень “губернатора” Губаля”

  1. Це просто жах, до чого штовхають наш святий край політики, “горошові міхи” – вкрай цінічні та безвідповідальні особи на кталт Балоги. Витя, схаменись! Але ж не почує…ані сліз дітей, ані матерів…Будь проклятий ти, іуда!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *