ЄЦ проштовхує на посаду голови Рахівської райради представника Партії Регіонів

РахівПро це видання “Трибуна” інформує читач з гуцульського краю.

Минув рік від початку Євромайдану. Рік назад, молодь перша сказала режиму Януковича – Ні. За ідею Революції Гідності Небесна Сотня заплатила найдорожчим- своїм життям! Після Майдану, члени Партії Регіонів масово, як щурі, з тонучого корабля, почали втікати та на вимогу народу залишати теплі посади в органах влади.
Що змінилося на цей рік на нашій Рахівщині ?
Голова райради, Микола Беркела від ПР подав у відставку. Після приходу до влади Петра Порошенка Рахівську РДА очолив старий-новий представник Єдиного Центру- Віктор Медвідь. Призначенню на посаду п.Медведя навіть не завадив скандал 2010р.коли він був затриманий при отриманні хабара за вирішення земельних питань.
Зараз, коли війна на Сході України із агресором забрала вже життя тисячі найкращих синів України, на Рахівщині гідра ПР піднімає голову,та глумиться над загиблими. Діючи в змові з депутатами ПР, ЄЦ, УДАР, Батьківщини та НУНС, «режисер» Медвідь Віктор Васильович , взяв за мету посадити в крісло голови Рахівської райради представника ПР Климпуша Ігоря Онуфрійовича.

Климпуш Ігор Онуфрійович вступив у лави ПР, а взамін, тодішній голова Рахівської РДА Д.Андріюк лобіював його кандидатуру на керуючого Рахівського відділення Брокбізнес банку(банк Януковича Олександра-стоматолога). Климпуш запам’ятався рахівчанам тим, що роздавав сумнівні кредити, а ясінцям тим, що допоміг Бунтушаку Михайлу “приватизований”  ним будинок культури селища Ясіня передати цей будинок в іпотеку.
Лишається слово за громадою Рахівщини. Чи буде мовчки спостерігати як вчергове представники ПР за допомогою ЄЦа повертаються на посади, чи все таки скаже своє слово «ні» і почне реальну люстрацію ?

Олег, м.Рахів

2 коментаря

ГУЦУЛИ РАХІВЩИНИ написав:

Якщо взяти лише роки Незалежної України то на Рахівщині не було нормальної-партіотичної влади були чиновники в яких ціль одна сісти в кріло влади і красти. Після Революції Гідності Яценюк віддав Закарпаття своєму кумові Лунченку, а той роздав райони своїм таким чином всілася в крісло голови РДА випадкова людина Вербіцька яка думала лише про хабарі, залишала на посадах членів партії регіонів які заплатили їй за збереження посади після як набралася хабарів а це скорий і великий дохід поїхала їх використовувати в Болгарію на золоті піски взявши з собою подругу яка її вмостила в крісло голови РДА Севч, на Рахівщину привозили трупи з АТО, а вона грілася в Болгарії. Скинули з крісла Вербіцьку справедливо на та людина яка думала б про людей. Поставили Медведя головою РДА, а воно таке саме як перше. КОЛИ НА РАХІВЩИНІ БУДЕ НОРМАЛЬНА ВЛАДА ???

Санітар написав:

Може бути правдоподібно, Медвідь за гроші і маму рідну продасть!

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *