ЄЦ претендує на посаду головного медика Тячівщини

ЄЦ претендує на посаду головного медика Тячівщини

швидкаВакантне місце однієї з ключових посад – начальника відділу охорони здоров’я Тячівського району будоражить уяву місцевих членів партії Єдиний Центр. Бідолашні ніяк не можуть заспокоїтись, оскільки остаточно втратили в районі вплив на суспільно-політичну ситуацію. І на сьогодні не мають своєї людини у жодному керівному «кріслі» – хоч напередодні виборів було стільки обіцянок від голови осередку – пана Василя Йовдія. 
Сам він мав бути якщо не помічником губернатора області, то хоча б головою Тячівської райдержадміністрації. Згодом підійшла б Йовдію була і посада начальника водного господарства, однак туди нещодавно призначили регіонала Михайла Шелевера. На сьогодні головний єцівець уже згідний йти навіть на голову села у рідній Нижній Апші, проте незважаючи на сприяння у Верховній Раді нардепа Петьовки, позачергові вибори тут не призначають.
Повернутися у кабінет в «білому домі» мріє медик Федір Яринич. Останній спить і бачить себе знову начальником охорони здоров’я, хоч звідки його вже двічі звільняли.

Новини Закарпаття

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.