ЄЦ готує передвиборні провокації

Як стало відомо із достовірних джерел, головний «пожежник» області Віктор Балога, котрого неймовірно ваблять будь-які піар-технології, запросив в область для роботи на виборах цілу групу «чорних» піарників, славнозвісно відомих як автори педофільного скандалу в дитячому таборі «Артек», після якого чимало людей, в тому числі й порядних, виявилися заляпані брудом так, що не відмилися й до сьогодні.

Група вже почала вивчати ситуацію на місці, тож вже незабаром  слід очікувати, що навколо кожного із висуванців у нардепи від Закарпаття почнуть розгорятися скандали, а на них самих і їхні родини виллється ціла купа гною.  Причому чим більший рейтинг у кандидата, тим більше смердітиме лайно.

Тож, шановні кандидати, незалежно від кого ви йдете і яку силу, крім, звісно, «Єдиного центру» підтримуєте, майте на увазі, якщо завтра вас називатимуть вбивцями, педофілами чи поплічниками Усами бен Ладена, знайте: йде контрольована завидівським кланом хвиля дезінформації. Метою якої є не просто дискредитація, а тваринне бажання втопити всіх конкурентів у смороді та лайні, тим більше, що за це заплачено нечистим на руку професіоналам.

Не сумніваємося, що відповідь Петьовкам-Балогам буде також більш, ніж адекватна.

Лана Морська

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *