Категорії Новини

ЄС “всерйоз” зайнявся Україною

євро10 лютого засідання Ради ЄС із закордонних справ обговорить “Східне партнерство” у всіх його формах з Україною на першому плані.

Як повідомив високопоставлений дипломат Євросоюзу, відкриється засідання Ради ЄС повідомленням глави дипломатії ЄС Кетрін Ештон про підсумки саміту ЄС-РФ, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Як ви знаєте, це не був класичний сценарій зустрічі. Для міністрів закордонних справ країн ЄС видається важливим почути про саміт безпосередньо з вуст верховного представника (Ештон)”, – сказав він.

Після цього учасники ради перейдуть відразу до робочого обіду , в ході якого “мова піде про “Східне партнерство” у всіх його формах з Україною на першому плані і останнім розвитком обстановки в ній.

Також буде заслухано звіт про поїздки в Україну Кетрін Ештон і члена Єврокомісії Штефана Фюле.

Дипломат підтвердив, що міністри закордонних справ мають намір обговорити питання про підготовку до можливого введення санкцій ЄС проти України.

“Це одне з питань серед багатьох інших. Деякі держави-члени хочуть його підняти. Ви бачили, що ряд міністрів вказували на таку можливість”, – зазначило джерело.

Також обговорюватимуться й інші питання по Україні.

У ході візиту в Київ Ештон назвала теми, яких варто торкнутися, зокрема, про можливу економічну та фінансову допомогу українській стороні.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *