Епопея з наругою над державними символами України в Берегові триває (фото)

свободп229 жовтня відбулося підготовче засідання Берегівського районного суду у справі наруги над державним прапором України, що мала місце 31 серпня цього року у місті Берегове. Четверо осіб угорської національності тоді зірвали та спалили синьо-жовтий прапор, що був розміщений на будівлі Берегівської міської організації ВО «Свобода».

 

Під час скоєння злочину, злочинці потрапили в об’єктиви відеокамер, розміщених на сусідніх будівлях, що дало можливість встановлення їхньої особи та подальшого затримання.

 

Проти злочинців було порушено кримінальну справу. Проте кримінальна справа була порушена тільки проти Олмаші С.Т. та Чок С.А – як єдиних фігурантів. З їх слів, лише вони вдвох є виконавцями даного злочину. Хоча, за попередньою інформацією правоохоронців, злочинців було четверо Існує підозра, що двоє їнших були просто «відмазані» від кримінальної відповідальності.

свобода

 

Підготовче засідання відбулось швидко. Обвинувачені на нього не зявилися, чим проявили відверту неповагу до українського судочинства. Це, загалом, не є дивним, оскільки скоєним ними злочином вони проявили відверту зневагу держави Україна та всього українському народу. Їхній вчинок є аморальним і сприяє розпаленню міжнаціональної ворожнечі в місті Берегово, де переважає українське етнічне населення.

 

Суддя Ільтьо І.І. призначив наступне судове садіння на 20 листопада.

 

1 Comment

  1. Я не можу зрозуміти, відколи у місті Берегово переважає українське етнічне населення? Краще би наші націоналішти розібралися із Ужгородськими циҐанами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.