Елітна повія на Закарпатті коштує 400 гривень

повіяЦіна на послуги закарпатських повій сильно коливається.

За офіційними даними обласного управління УМВС, лише з початку цього року в краї на проституції були впіймані 67 жінок. Як правило, це дівчата 20–30 років. Чоловіки, які б надавали сексуальні послуги, у поле зору правоохоронців на Закарпатті не потрапляли.

Наприклад, біля ужгородського автовокзалу повії-«пенсіонерки» готові віддатися за 50 грн, а іноді й за пляшку горілки. Середньостатистичні повії беруть за годину своїх послуг 200–300 грн, бо не везуть своїх клієнтів додому чи в готель, а займаються з ними сексом просто в автомобілях. Дорожчі повії вважаються елітними, вони шукають клієнтів у нічних клубах, дорогих барах і готелях, дають оголошення в Інтернеті. Година любові таких «метеликів» коштує 400–500 грн.

Загалом в Україні за проституцію не передбачена кримінальна відповідальність.

Жінки, яких  впіймали на пропозиції продати своє тіло, відбуваються або попередженням, або накладанням штрафу від 2800 до 5700 грн. Якщо міліціонери схоплять уже одного разу покарану повію, їй «світить» ще один протокол про адміністративне правопорушення і ще більший штраф – аж до 8600 грн.

Газета “Старий Замок”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.