Електромобільні законопроекти ужгородського нардепа Роберта Горвата пройшли Комітет Верховної Ради

Електромобільні законопроекти ужгородського нардепа Роберта Горвата пройшли Комітет Верховної Ради
Комітет із питань фінансів, податкової та митної політики одноголосно підтримав електромобільні законопроекти №3476 та №3477. Ініціатор законопроектів, що змінять історію української автомобілебудівної галузі, – народний депутат Роберт Горват.
Ці законопроекти, серед іншого, передбачають стимулювання продажу легкових та вантажних електромобілів, електротягачів до 2025 року; звільнення від мита та ПДВ комплектуючих, що необхідні для виробництва електротранспорту; звільнення від податку на прибуток підприємств, що займаються виключно виробництвом електротранспорту та комплектуючих до них.
«Після доопрацювання у документи включили ряд пропозицій, що суттєво вплинуть на сегмент транспорту, який працює на природному газі метані чи біогазі. Зокрема, мова йде про аналогічні податкові та митні стимули, які торкнуться як імпорту, так і виробництва транспортних засобів цієї категорії та комплектуючих до них» – інформує Роберт Горват.
Ухвалення законопроєктів №3476 та №3477 стимулюватиме попит на автобуси, легкові та вантажні автомобілі з електродвигунами і здешевить імпортні електрокари. А ще – дасть можливість Україні стати учасником європейського електромобільного ринку.
Потенційний ефект запуску повномасштабного вітчизняного виробництва електромобілів – колосальний. В тому числі – і для Закарпаття.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *