Екс-президент Янукович вважає себе законним президентом

414357Екс-президент Віктор Янукович розповсюдив заяву, в якій називає себе законним президентом і просить притулку в РФ.

“Я, Віктор Федорович Янукович, звертаюся до народу України. Як і раніше вважаю себе законним главою Української держави, обраним на основі вільного волевиявлення українських громадян. Не можу бути байдужим до трагічних подій на моїй батьківщині. Вважаю, що підписана мною і лідерами української опозиції у присутності поважних західних партнерів Угода про врегулювання кризи на Україну 21 лютого 2014 не виконана. На вулицях багатьох міст нашої країни розгул екстремізму. На мою адресу, на адресу моїх соратників звучать погрози фізичної розправи.

Змушений просити влади РФ забезпечити мені особисту безпеку від дій екстремістів. На жаль, все, що відбувається зараз у Верховній Раді України, не має легітимного характеру.Рішення, які приймаються парламентом за відсутності багатьох членів фракції “Партії регіонів”, інших фракцій, які побоюються за свою безпеку, а деякі були піддані фізичному насильству і змушені залишати територію України, незаконні.

Переконаний, що в цих умовах всі прийняті рішення вже незабаром доведуть свою неефективність і не будуть виконані.

У цій ситуації офіційно заявляю про свою рішучість до кінця боротися за виконання важливих компромісних домовленостей щодо виходу України з глибокої політичної кризи. Закликаю негайно повернути ситуацію в нашій країні в конституційне поле.

Зараз стає очевидним, що народ на південному сході України і в Криму не сприймає безвладдя і фактичне свавілля в країні, коли керівники міністерств обираються натовпом на площі. Я, як чинний президент, не дозволяв збройним силам України втручатися у внутрішньополітичні події, які відбуваються. Наказую це і зараз.У випадку, якщо хтось стане віддавати подібний наказ Збройним силам і силовим структурам, такі накази будуть незаконними і злочинними”.

Інтерфакс
P.S. В той же час регіонали кажуть, щ0 нічого не чули про заяву Януковича – депутат Партії регіонів Михайло Чечетов повідомив, що йому нічого не відомо про заяви Віктора Януковича. “Мені не відома така інформація”, – сказав він у коментарі УНН. Окрім того, регіоналка Ганна Герман також запевнила, що їй нічого не відомо про заяви Януковича.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *