Угрупування братів Балог готує відокремлення Закарпаття від України – Сергій Ратушняк

 ратушняк2В.о. президента України Турчинову О.В.

 Голові ГПУ Махніцькому О.І.

 Голові СБУ Наливайченку О.В.

 Міністру ВС Авакову А.Б.

 

 З А Я В А

 Звертаюся до вас, бо глибоко стурбований небезпечною криміногенною ситуацією, котра склалася у нашій країні загалом, і на Закарпатті зокрема. ОЗУ братів Балог, котре з 1998 року безкарно тероризує всю область і через підкупні вибори монополізували всю владу в Закарпатті у більшості економічних, корумпованих, контрабандних і тому подібних сфер життя регіону, на хвилі останніх подій перейшло до відвертих і зухвалих розбійних і збройних нападів на державні установи, комерційне і приватне майно та окремих осіб.

 Так під керівництвом Балоги громадяни В.Щадей, Р.Буланов, Я.Козич та інші, хто діє в групі за попередньою змовою, із корисних міркувань пошкодили і пограбували приміщення ОДА, обласної прокуратури та податкової. Зі зброєю грабують чиновників та контрабандистів, особливо цигаркових у Берегівському районі, який тільки два роки тому відійшов із прямого підпорядкування кримінального балогівського клану, який безроздільно і безкарно керує цим напрямком з 1998 року. Увесь цей час правоохоронці закривають очі на цей кримінальний безлад.

 Діючи у змові із обласним СБУ зімітували крадіжку-підпал секретних документів. Насправді ж усі ці папери потрапили до рук братів Балог.

 Після цього полковник СБУ М.Феделеш заявив складу СБУ, що він уже сплатив усі необхідні кошти Балозі, котрий вже вирішив питання у Києві про його призначення керівником СБУ у Закарпатській області, що насправді є неприпустимим.

 Вся країна, завдяки всесвітній мережі була свідком допиту і катування С.Харченко, який прилюдно зізнавався у корупційних схемах. Але замовчують про отримання 130 тисяч доларів від нього.

 Такі ж дії брати Балоги здійснюють з прокурорами, суддями, бізнесменами, чиновниками. Негайно припиніть розгул бандитизму, ОЗУ братів Балог у Закарпатській області. На Закарпатті можливий вибух самосудів і насильства зі застосуванням зброї, кінцевою метою якого є повна дестабілізація і відокремлення Закарпаття від України. Що і є давньою метою діяльності злочинного угруповання Балог.

 Голова Закарпатського ГО «Нове Закарпаття» Сергій Ратушняк

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Угрупування братів Балог готує відокремлення Закарпаття від України – Сергій Ратушняк”

  1. Ще не вистачало, щоб у Закарпатті счинилася така ж “заварушка”, як у Криму.
    За Балогами не забарится вчинити такоє, бо інакше їм, як і Янику – хана і вони це розуміють, бо для них або зараз, або вже ніколи. Та ті ж бандюгани жадібні до нестями – будуть іти до кінця по головах, по трупах. Не можна Балогам дозолити прийти у владу. Люди, не втрачайте пильність, не втрачайте розум, бо саме зараз вирішується наше з вами майбутнє та майбутнє наших дітей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *