Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Екологічна інспекція продовжує непомічати шкідливий асфальтовий завод на території Ужгорода (фото)

Екологічна інспекція продовжує непомічати шкідливий асфальтовий завод на території Ужгорода (фото)

Сьогодні, 20 вересня, небайдужі ужгородці звернулися з черговою скаргою на невиносимий сморід в мікрорайоні Радванка. Його продукує асфальтовий завод, котрий безбожно чадить, отруюючи людей і навколишнє середовище. На зробленій світлині добре видно димову завісу, яка йде з труби підприємства. Не дивлячись на численні звернення громадян екологічна інспекція в Закарпатській області бездіє, адже підприємці знаходяться під прикриттям заробітчан від правоохоронних органів.

8 серпня 20168 року “Трибуна” повідомляла, що до «Центру Закарпатських розслідувань» звернулися ужгородці, котрі відпочивають на водоймі радванського кар’єру. Люди розповідають, що вже протягом кількох тижнів майже щодня їх труять димом з асфальтно-цементного заводу, що розташований неподалік. При цьому, екологічна інспекція Ужгорода потенційну екологічну загрозу життю і здоров’ю городян не бачить або не хоче помічати…

«Наше звернення пов’язане з тим, що майже кожного дня (включаючи суботні дні, нерегулярно у різний період дня), асфальтно-цементний завод, який працює неподалік кар’єру, здійснює викиди важкого диму різного кольору (біло-жовтого і чорного), який має їдкий задушливий запах і, в залежності від напрямку вітру, «накриває» територію прилягаючого житлового масиву Радванського району та інших районів нашого міста.

Виходячи з органолептичних властивостей диму (внаслідок неповного спалювання органічної речовини при відсутності адекватних пристроїв очищення атмосферних викидів генератора диму на цьому заводі), можна з високою ймовірністю припустити, що димовий викид може містити значну кількість поліциклічних ароматичних вуглеводнів, фенолів і крезолів, високі концентрації альдегідів (і, можливо, діоксинів), що створюватиме небезпеку для життя і здоров’я мешканців міста, особливо дітей. Як наслідок — ужгородцям загрожує небезпека у вигляді захворювання дихальних шляхів та онкологічних захворювань».

Відтак близько 30 ужгородців, котрі підписалися під зверненням, просять дізнатися думку з цього приводу у міській екологічній інспекції. Відповідно «Центр Закарпатських розслідувань» разом із небайдужими ужгородцями направив відповідного листа до цієї установи з проханням провести експертизу стану навколишнього середовища вказаного району, доцільність очистки викидів диму і з’ясувати законність та допустимість знаходження такого підприємства у житловому районі Ужгорода.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *