Єдиного внеску на Закарпатті – майже 2 млрд 700 млн грн

Протягом січня-жовтня 2015 року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування у Закарпатській області склало 2 млрд 696 млн 240 тис. грн. Ця сума перевищує минулорічні показники аналогічного періоду на 387 млн 561 тис. грн. Зокрема у жовтні цьогоріч надходження ЄСВ склало 318 млн 295 тис. грн.

Варто зазначити, що до трійки регіонів-лідерів області зі сплати ЄСВ протягом десяти місяців 2015 року входять: м. Ужгород – майже 727 млн грн, Мукачівський район – понад 527 млн грн та Ужгородський район – більше 230 млн грн.

Працівники сектору адміністрування єдиного внеску управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Закарпатській області інформують, що переважна частина коштів надійшла від роботодавців Закарпаття, які нарахували та сплатили єдиний внесок на суми заробітної плати, винагороди за договорами цивільно-правового характеру, допомоги по тимчасовій непрацездатності. Наразі в краї, станом на 1 листопада 2015-го, обліковуються 12 460 роботодавців – платників єдиного внеску.

Платникам ЄСВ слід пам’ятати, що внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За порушення норм законодавства про єдиний внесок до платників, на яких покладений обов’язок нараховувати, обчислювати та сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів та пені.

Фахівці податкових органів переконані, що своєчасна сплата ЄСВ виступає гарантом соціального захисту для громадян при безробітті, нещасних випадках чи професійних захворюваннях та забезпеченням пенсійних виплат. Ось чому це не лише обов’язок перед державою, але й захищені соціальні гарантії для кожного громадянина.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *