Дитячий табір у Вишкові феєрично завершив свою роботу

Четвертий рік поспіль Благодійний фонд «Вишково», яким опікується Шандор Варга з метою сприяння охороні й збереженню культурної та історичної спадщини Вишкова, пропагування здорового способу життя та опікування талановитої молоді у рамках проведення дитячого табору організував для діток та запрошених справжнє концертне дійство.

DSC_0063

Всі, хто цього дня були присутніми на святі, мали можливість спостерігати за справжньою культурою танців, сповна насолодитися сатмарськими мелодіями, почути ансамбль скрипалів під час виконання чардашу та інших не менш колоритних угорських народних танців.

DSC_0078

Серед запрошених були голова Хустської райдержадміністрації Василь Якубець та депутат Закарпатської обласної ради Степан Деркач, Благодійний фонд якого тісно співпрацює з Благодійний фондом «Вишково», особливо в напрямку підтримки обдарованих дітей та молоді.

DSC_0155

Загалом, для талановитої юні організатори зробили справжній подарунок у вигляді різноманітних атракцій, проведення конкурсів. Справжні емоції переповнювали діток під час катання на конях, що, без сумніву, закарбується в їх маленьких серцях. Не менш видовищними були й інші моменти дозвілля, подаровані молоді Благодійним фондом “Вишково” та власниками туристичного комплексу “Ерней Лаз”, що знаходиться у с.Шаян за 5 км. від самого Вишкова.

Окрім того, під час закриття табору талановиті діти, що приїхали сюди з різних куточків нашого краю, на згадку про цю щасливу мить отримали фотографії. Не забули організатори і про смачний торт, яким пригостили малечу.

Залишається сподіватися, що дітки не тільки здобули нові знайомства та наповнилися незабутніми враженнями, а й збагатилися духовно, адже в основі діяльності БФ “Вишково”, окрім благодійних справ, лежить збереження матеріальних та духовних цінностей і традицій.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.