Директори-хабарники продовжують працювати в лісовій галузі Закарпаття

Директори-хабарники продовжують працювати в лісовій галузі Закарпаття
Про це пише депутат Рахівської райради Микола Кокіш-Мельник.
У вересні 2021р. працівниками Служби безпеки України директора ДП”Міжгірське ЛГ” яке координується Закарпатським ОУЛМГ Іванина Василя Васильовича, що організував схему “відкатів” на закупівлі пального, було затримано на хабарі.
За оперативними даними, через схему, її учасники щомісяця закуповували до 20 тис літрів бензину і дизпалива, а одержані “прибутки” виводили у тінь.
Дивує той факт, що директора ДП”Міжгірське ЛГ” яке координується Закарпатським ОУЛМГ Іванина Василя Васильовича чомусь не відсторонено від керівництва державного підприємства “Міжгірське ЛГ”, він продовжує працювати на посаді директора і не виключено, що й надалі організовує схему “відкатів” на закупівлі пального, тощо.
Більше того, директор Іванина В.В. залишився на посаді директора після отримання хабара, зловживаючи посадовим становищем може впливати на хід досудового розслідування, чим підриває авторитет та довіру центральної, виконавчої влади та правоохоронних органів в цілому.
Разом із тим, начальник Закарпатського ОУЛМГ В.Білоусова вступило в змову з директором Іваниною і неподала відповідне звернення до Держлісагенства шодо припинення трудового договору з директором-хабарником Іваниною!
Окрім того, Державне агентство лісових ресурсів України покриває директора-хабарника ДП”Міжгірське ЛГ” В.Іванина і чомусь за грубі порушення умов контракту не розриває укладений контракт між директором ДП”Міжгірське ЛГ” В.Іванина та Держліагенством.
Та чи не тому начальник Закарпатського ОУЛМГ п.В.Білоусова та Державне агентство лісових ресурсів України тримають на посаді директора ДП”Міжгірське ЛГ” В.Іванина який являється депутатом від партії головного колаборанта в Україні Віктора Медведчука ОПЖ Міжгірської ТГ Закарпатської області щоб Іванин 18.01.2022р. надав згоду(копія заяви додається) на вилучення земельних ділянок які знаходяться в постійного користувача ДП”Міжгірське ЛГ” яке координується Закарпатським ОУЛМГ, орієнтовною площею 55.2790 га із земель лісогосподарського призначення та не заперечує щодо продажу або передачі в користування (оренду) земельних ділянок окремими лотами на конкурентних засадах (земельних торгах)?
Про законність надання так званої згоди на таке вилучення земельних ділянок з лісового фонду директором Іваниною малиб надати правову оцінку правоохоронні органи!
Офіс Президента України, Володимир Зеленський, Кабінет Міністрів України, Денис Шмигаль, Офіс Генерального прокурора, Ірина Венедіктова, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Руслан Стрілець, Державне Агенство Лісових Ресурсів Украіни, Юрій Болоховець, Віктор Микита – голова Закарпатської ОДА коли українці ведуть боротьбу на всіх фронтах, крок за кроком звільняючи українську землю навіть ціною власного життя з терористичною Московією яка прийшла війною в Україну а тим часом, в тилу, у досить комфортних умовах корупціонери, директор-хабарник ДП”Міжгірське ЛГ” В.Іванина та Вікторія Білоусова – начальник Закарпатського ОУЛМГ яка це все покриває(інакше чому не звернулась із відповідним поданням до Держлісагенства про розірвання контракту з директором Іваниною) цинічно наживаються навіть в умовах війни!( але про це в інших дописах).

1 Comment

 1. Президент ЗЕЛЕНСЬКИЙ,
  Ірина ВЕНЕДІКТОВА,
  Руслан СТРІЛЕЦЬ
  Віктор МИКИТА – чому до цього часу не виконано рішення суду що НАБРАЛО законної сили стосовно незаконно проведеного конкурсу Міністерством та звільнення СОЙМИ АНДРІЯ ДМИТРОВИЧА із посади директора Ужанського Національного природного парку ? ? ?

  Йде війна … А СОЙМА разом із кагебешником ОЛЕКСІЄМ ПЕТРОВИМ займаються нелегалами, контрабандою сигарет, ДЕРИБАНОМ ПРИКОРДОННИХ ЗЕМЕЛЬ – ДЕБЕ ЕРІВЦІ… НАБУШНИКИ … СБЕ УШНИКИ … ЩО З ВАМИ ???

  УКРАЇНА ПОВНІСТЮ “МАФІОЗНА ДЕРЖАВА” ???

  ОФІС ПРЕЗИДЕНТА ТА ОФІС КМУ – ЩО З ЦЬОГО ПРИВОДУ РОЗПОВІСТЬ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ ???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *