Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Директор Закарпатського терцентру екстреної медичної допомоги спростував інформацію про відсутність пального у “швидких”

Директор Закарпатського терцентру екстреної медичної допомоги спростував інформацію про відсутність пального у “швидких”

Видання “Трибуна” взяло коментар з приводу розповсюдженої на сайті інформації про відсутність дизельного пального в структурних підрозділах Ужгорода та Ужгородського району Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги. Директор терцентру Білинець Ф.В. повідомив, що  зазначена інформація не відповідає дійсності. На сьогодні всі автомобілі екстреної медичної допомоги області забезпечені пальним.  В наявності є  понад  10 тисяч літрів бензину та 7 тисяч літрів дизельного палива.  Відповідальною особою систематично здійснюється моніторинг наявності та забезпечення пальним санітарного транспорту  екстреної медичної допомоги. Жодних підстав  для заяв щодо неритмічності поставок  пального  – немає. Для підтвердження інформації були надані відповідні бухгалтерські документи.

Невиключено, що причиною “витоку” такої інформації є неналежне виконання своїх посадових обов’язків одним з лікарів “швидкої” допомоги, який надав вказану інформацію виданню “Трибуна”, накладені на нього дисциплінарні стягнення у вигляді догани, а раніше навіть звільнення з роботи. Особистий конфлікт спровокував своєрідну “помсту”.

  Керівництво ЗТЦЕМД звертається до мешканців області  з прохання інформувати про нештатні ситуації, в т.ч. і про  факти відмов виїзду на виклик через ніби-то «проблеми з пальним»,  на телефон  «гарячої лінії»  +38-0312-64-12-06.

 

 

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *