Директор Ужанського нацпарку провів зустріч з великою групою польських туристів (фото)

Директор Ужанського нацпарку провів зустріч з великою групою польських туристів (фото)

Група туристів з Польщі відвідала Ужанський НПП. Піший туризм у наших сусідів користується великою популярністю. Проведені у вересні минулого року на території парку Карпатські Дні Добросусідства та Міжнародний етно-еко фестиваль Праліс-фест започаткований Ужанським НПП сприяли пожвавленню туристичного потоку з Польщі.
Триденне перебування іноземних туристів на території парку розпочалось з зустрічі з директором Ужанського НПП Віктором Бирковичем на території рекреаційної зони «Ужоцький перевал», що знаходиться на межі Львівської і Закарпатської областей. Директор парку розповів туристам про унікальні природні та історико-культурні пам’ятки, які знаходяться на території Ужанського НПП, про ендемічних представників флори і фауни парку, історію створення парку та подарував туристам листівки з зображенням найстаріших дубів України, що знаходяться на території парку.

В теплій майже родинній зустрічі, а погода цьому сприяла, адже в цей час як на території всієї країни проходять дощі над Ужанським парком майже сонячно, екскурсанти пройшли пішою екскурсією від історичних пам’яток Першої Світової війни, що на Ужоцькому перевалі повз залізницю споруджену, ще за часів Австро-Угорщини в 1905 році до ОГЛЯДОВОГО МАЙДАНЧИКА де перед ними відкрилась чудова панорама Ужанського НПП. Після реклами та дегустації місцевих гастрономічних смаколиків туристи прослідували до родзинки своєї туристичної подорожі – гірського хребта Кінчик Буковський екскурсію до якого планували більше трьох місяців.
Майже 700 тисяч туристів в рік, які відвідують гору Тарниця на території Бещадського національного парку (Польща), що межує з Ужанським НПП свідчить про високий рекреаційний потенціал українсько-польського прикордоння. Збільшенню туристичного потоку від сусідів сприяло б відкриття проектованого екологічного пункту-пропуску Лубня-Волосате, що дозволить на 4-5 годин скоротити перебування в дорозі до атракції на території Ужанського НПП для туристів з Польщі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *