Директор одного з навчальних центрів Ужгорода видавав посвідчення про закінчення курсів за хабарі

Директор одного з навчальних центрів Ужгорода видавав посвідчення про закінчення курсів за хабарі

хабар

Працівники служби боротьби з економічними злочинами викрили директора одного з навчальних центрів Ужгорода. Останній, користуючись своїм службовим становищем, отримував неправомірну вигоду. Також викрито посередника, який передавав чоловікові кошти.

Як з’ясували правоохоронці, 65-річний берегівець, будучи посередником, отримав від 5 мешканців м.Берегова грошові кошти в сумі 15 тис гривень. Частину з яких передав 64-річному ужгородцю – директору навчального центру. А той, у свою чергу, видав 5 посвідчень про проходження навчання на професійно-технічних курсах. Окрім цих 5 фактів, у ході слідства доведено ще 2 випадки видачі цим директором підроблених посвідчень.

Слідчі Берегівського райвідділу міліції повідомили про обґрунтовану підозру директору навчального закладу у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст.368-3 (Одержання службовою особою неправомірної вигоди за вчинення дій з використанням наданих їй повноважень) та за ч.1 ст.366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України. Посереднику повідомлено за ч.1 ст.368-3 (передача службовій особі неправомірної вигоди ) Кримінального кодексу України.

Слідство у справах триває, повідомляють у Берегівському РВ УМВС.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *