Директор Арданівської ЗОШ побив школярів

діти-побиттяНа редакційну пошту “Дзеркала Закарпаття” надійшов сердитий лист від жителів с. Арданова Іршавського району. Публікуємо його без редакційних правок.

“3 листопада 2014 року в с. Арданово, що на  Іршавщині, у місцевій школі стався прикрий випадок – директор Арданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Костянтин Володимирович Хрипта, під час з’ясування конфлікту, який стався між учнями 8-го та 11-го класу, дозволив собі неприпустиме, а саме наніс декілька ударів кулаками по головах учнів та бив їх головами об дошку. Все це відбувалося на очах та в присутності інших учнів та педагогів даної школи. Через деякий час батьки учня подали заяву до правоохоронних органів, але під натиском сім’ї директора через декілька днів її відізвали. Сільський депутат-активіст, якому не байдужа доля та репутація місцевих закладів, звернувся з проханням до районного відділу освіти для проведення службового розслідування. Наразі результати розслідування незадовільні, адже відділ освіти співпрацює, прикриваючи діяльність та всі погрішності Хрипти Костянтина Володимировича.

Прохання до жителів села взяти участь у розслідуванні та підтримати вирішення даного питання, а не робити вигляд, що до цього нема нікому діла, адже авторитет школи та знання  наших дітей дедалі деградують в утопію”, – глаголять небайдужі жителі Арданова.

Іршавська ініціатива

1 comment

Сестор А says:

То мєнт напав на дітвака у Берегові, то оде – директор школи у Іршаві. Лихі роки накладують свій неповторний відбиток…

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *