«Динамівський» футбольний турнір виграла команда Міндоходів Закарпаття

Перемогу збірна команда органів доходів і зборів Закарпатської області здобула сьогодні, під час турніру з міні-футболу організованому фізкультурно-спортивне товариство «Динамо». Участь у спортивному змаганні взяли 9 команд правоохоронних органів області. Захід відбувся у спорткомплексі «Юність».
футбол
Команда Головного управління Міндоходів розпочала шлях турнірною таблицею з поєдинку з командою Управління Міністерства внутрішніх справ у Закарпатській області, який закінчила нічиєю з рахунком 0:0.
Далі команда доходів і зборів змагалась за вихід з групи з футболістами Мукачівського прикордонного загону, яку перемогла з рахунком 5:0 і потрапила до півфіналу.
За місце у фінальному поєдинку команда ГУ Міндоходів боролась у напруженому матчі з працівниками Чопського прикордонного загону і здобула перемогу з рахунком 3:2.
У фіналі команда ГУ Міндоходів у Закарпатській області впевнено отримала перемогу у команди Управління служби безпеки у Закарпатській області з рахунком 3:1.
Таким чином, третє місце посіла команда Державної фінансової інспекції у Закарпатській області, друге – Управління Служби безпеки України в Закарпатській області.
Перед нагородженням переможців начальник ГУ Міндоходів у Закарпатській області Василь Іванчо привітав усі команди та переможців, побажав їм успішного продовження спортивних перемог та трудових звершень.
Також варто зазначити, що 14-15 грудня відбувся турнір з міні-футболу пам’яті олімпійського чемпіона 1956 року Йожефа Беци, у якому взяли участь 16 команд. Команда ГУ Міндоходів у Закарпатській області посіла 2 місце у турнірній таблиці, вкотре у фіналі поступившись у футбольній лотереї – післяматчевих пенальті.
Головне управління Міндоходів у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *