Двох ужгородців підозрюють у розповсюдженні фальсифікованого алкоголю в області

Двох ужгородців підозрюють у розповсюдженні фальсифікованого алкоголю в області

Двом жителям Ужгорода повідомлено про підозру у незаконному придбанні, зберіганні та збуті незаконно виготовлених етилового спирту та алкогольних напоїв, що вчинено групою осіб (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 204 КК України), а також у придбанні та зберіганні з метою використання при продажу товарів підроблених марок акцизного податку (ч. 1 ст. 199 КК України).

За даними слідства, підозрювані організували схему незаконного збагачення шляхом продажу фальсифікованих алкогольних напоїв. При цьому ліцензії на торгівлю алкогольними напоями вони не мали.

Для протиправної діяльності було закуплено як готовий фальсифікований під відомі бренди алкоголь, так і етиловий спирт, з якого у подальшому можна було виготовляти фальсифікат.

Загальний об‘єм закупленого склав понад 1480 л, з яких майже 600 л – це етиловий спирт, а решта – спиртовмісні суміші, подібні до коньяку та горілки. Крім того, придбано і більше 56 тис. етикеток, порожню скляну тару та кришки, в які подальшому можна було б фасувати сурогат і розпродавати населенню.

Встановлено також факти збуту кількох десятків пляшок напоїв, фальсифікованих під горілку та коньяк, – інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *