Двох прикордонників на Закарпатті викрили на отриманні хабарів за сприяння у контрабанді сигарет

Двох прикордонників на Закарпатті викрили на отриманні хабарів за сприяння у контрабанді сигарет

За матеріалами офіцерів внутрішньої та власної безпеки були розпочаті досудові розслідування відносно двох військовослужбовців Мукачівського загону за ч. 3 ст. 368 ККУ «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди».

Про це повідомляє пресслужба Мукачівського прикордонного загону.

Фігуранти розслідувань, незалежно один від одного, вирішили отримати неправомірну вигоду за сприяння на ділянках своїх підрозділів протиправній діяльності, пов’язаній з незаконним переміщенням сигарет в країни ЄС.

Учора міжвідомча група офіцерів ВВБ Держприкордонслужби спільно зі співробітниками ГУ БКОЗ СБУ та ДБР, за процесуального керівництва військової прокуратури Ужгородського гарнізону затримала одного з хабарників після отримання ним неправомірної вигоди у розмірі 800 доларів США.

Інша міжвідомча група у складі офіцерів ВВБ Держприкордонслужби, спільно зі співробітниками УСБУ у Закарпатській області, слідчими ДБР, за процесуального керівництва військової прокуратури Ужгородського гарнізону затримала ще одного хабарника. Цей затриманий оцінив свої незаконні послуги дорожче. Він вимагав та отримав неправомірну вигоду в сумі 900 доларів США.

За кожним з цих фактів тривають першочергові невідкладні слідчі дії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *