Двох із затриманих закарпатських наркоторговців суд випустив під заставу

Двох із затриманих закарпатських наркоторговців суд випустив під заставу

Як повідомляла днями “Трибуна” у Закарпатській області викрили та блокували діяльність групи наркоторговців, яка спеціалізувалася на виробництві та збуті великих партій наркотичних засобів та психотропних речовин. За підсумками спецоперації СБУ було затримано дев’ятьох осіб. Двом із них завершили обирати міру запобіжного заходу і суд готовий відпустити їх під заставу.

За інформацією закарпатського журналіста Віталія Глаголи, одному з них визначили заставу у розмірі 115 тисяч гривень, а іншому 144 тисячі гривень. У той же час, на фотографіях із затримання видно, що знайти такі суми обвинуваченим проблем не буде. Засідання ще по двох затриманих відбудеться завтра.

У прокуратурі Закарпатської області повідомили, що просили для обвинувачених тримання під вартою. Суд задовольнив прохання прокурорів, але при цьому обрав і заставу.

“Поки не знаємо чим суд мотивував такий розмір застави, оскільки немає ухвали. Але наша думка, що суд не врахував небезпечність осіб. Окремі з них декілька раз попадалися на збуті наркотиків і суд давав застави. Про це говорив процесуальний прокурор, але суд, очевидно, не врахував”, – прокоментували у пресслужбі прокуратури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *