Двоє педагогів із Закарпаття вийшли у фінал Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2015”

учитель рокуЗавершився відбірковий етап третього туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2015” у номінаціях “Українська мова та література”, “Хімія”, “Образотворче мистецтво” і “Правознавство”.

На цьому етапі члени фахових журі протягом березня  оцінювали блоги, створені учасниками конкурсу, а також майстер-класи, які проводилися з учасниками другого туру конкурсу.

Наприкінці березня п.р. року на базі обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти відбулось конкурсне випробування «Тестування з фахової майстерності», яке проходило в системі обробки тестів «Знайка».

За загальною сумою балів усіх конкурсних випробувань члени фахового журі визначили 12 учасників у кожній номінації, які братимуть участь у фінальному етапі третього (заключного) туру конкурсу. Як повідомили в департаменті освіти та науки ОДА, Закарпаття представлятимуть: у номінації “Українська мова та література” Ківеждій Олеся, учитель Хустської гімназії-інтернату та в номінації «Хімія» Ганич Олена, учитель Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів,  – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *