Двоє чоловіків призовного віку намагалися перетнути кордон на Закарпатті за допомогою ковдри (ФОТО)

Двоє чоловіків призовного віку намагалися перетнути кордон на Закарпатті за допомогою ковдри (ФОТО)

Двох чоловіків призовного віку, які намагались незаконно перетнути кордон, затримали на Закарпатті прикордонники одного із спецпідрозділів Держприкордонслужби в рамках проведення на ділянці Мукачівського загону оперативно-профілактичних заходів «Рубіж -2022».

Під час патрулювання українсько-румунської ділянки кордону прикордонний наряд на околиці населеного пункту Луг помітив осіб, які намагались подолати загороджувальний паркан.

Військовослужбовці затримали правопорушників, ними виявились 19-річий та 28-річний мешканці села Ганичі Тячівського району. Щоб подолати гострий загороджувальний паркан із єгози, чоловіки «озброїлися» ковдрами. Оскільки у випадку успішного подолання ними паркану, в подальшому зловмисники мали б подолати ще й повноводну зі стрімкою течією Тису – усі свої речі та документи вони завбачливо запакували у поліетилен.

На чоловіків склали адмінпротоколи про вчинення правопорушення передбаченого ч.2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справи скерували до суду, який вже невдовзі надасть правову оцінку діям чоловіків.

За вчинення вказаного правопорушення передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу від 3400 грн до 8500 грн або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *