Двоє чоловіків намагалися перетнути кордон на Закарпатті за підробленими документами

Двоє чоловіків намагалися перетнути кордон на Закарпатті за підробленими документами

Одного спритника, який намагався незаконно перетнути українсько-румунський кордон виявили прикордонники у пункті пропуску «Дякове».

Під час перетину кордону, разом із паспортом 33-річний чоловік надав для перевірки документів тимчасове посвідчення військовозобов’язаного та довідку про проходження військово-лікарської комісії, у яких інспектор виявив ознаки підробки. Крім того, прикордонники з’ясували, що вказаний у довідці територіальний центр комплектування не видавав документи на ім’я українця, який намагався перетнути кордон.

Ще одного зловмисника виявив наряд з перевірки документів у пункті пропуску «Вилок». Перетнути кордон з Угорщиною за «липовими» документами намагався 28-річний закарпатець. У паспорті українця були відмітки про виїзд на постійне проживання та взяття на постійний консульський облік Посольством України в Чеській Республіці. Також чоловік пред’явив ID-картку дозволу на проживання у Чехії.

Під час поглибленого вивчення наданих документів, прикордонники виявили ряд ознак, що вказували на підробку відміток та ID-картки. Горе-комбінатор зізнався прикордонникам, що за виготовлення йому «липових» документів сплатив ділкам 2000 доларів США.

В обох випадках, про наявність у діях українців ознак злочину, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів», прикордонники надіслали повідомлення до Нацполіції, повідомили у пресслужбі Мукачівського прикордонного загону.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.