Дресироване левеня дало прес-конференцію в Ужгороді

левВ Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція, одним з учасників якого стало… справжнє левеня. Воно прийшло разом з італійським дресирувальником Емануель Фаріна, золотим призером міжнародного циркового фестивалю в Монте-Карло, та організаторами яскравого циркового шоу, яке влаштував по всій Україні відомий «Цирк Кобзов».

 Ужгород став черговим містом всеукраїнського туру «Цирку Кобзов», – розповів Євген Коломієць, заступник директора цирку з адміністративної роботи. Незабаром до Закарпаття завітають найкращі митці циркового мистецтва, відомі в Україні та за кордоном майстри, постановники й учасники таких шоу, як «Танцюють Всі», «Х-фактор», «Україна має талант», «Майданс», мюзикл «Барон Мюнхаузен». Призерка міжнародних конкурсів еквілібрист Тетяна Білова, двократний чемпіон України з велотріалу Владислав Черниш та учасники з Німеччини, Франції, Монако, Італії, Бельгії, Японії, Румунії, Росії, Швеції, Голландії та України.

 Серцем «Цирку Кобзов» є циркове шоу «Vivat». Його головною перлиною — номер з дресированими левами від відомого дресирувальника з Італії Емануель Фаріна. Настільки дивовижно спілкуватись з левами ще не вдавалось нікому. Кожний його номер є унікальним, бо на арені дресирувальник імпровізує, – кажуть очевидці. Також можна побачити номера еквілібристів, повітряних гімнастів, акробатів, вони не залишать жодного байдужим. Ті, хто вірить в містику та казку – будуть вражені номерами ілюзіоністів та фокусників.

 Італієць розповів, як приручити справжніх хижаків і чи легко це зробити в Україні. До слова, левеня і тигри цирку харчуються курятиною і телятиною, для них щоденно готують спеціально продуманий раціон.

 «Я з династії, яка займається приборкуванням та дресируванням хижих тварин. Моя сім’я вже більше 50-ти років займається дресируванням і не тільки левів, а й інших екзотичних тварин. Основне для приборкування– створити взаємозв’язок між твариною і дресирувальником», – каже Емануель Фаріна.

 Маленьке левеня Кайло, яке прийшло з дресирувальником у прес-клуб, має всього лише десять місяців, тому ще участі у виставах цирку не бере, а проходить дрессуру. «Левеня готове зараз сприймати циркове навчання, наступний етап нашого з ним спілкування – це вже вивчення конкретної постановки номеру. 90% моєї роботи полягає у тому, щоб налагодити такий тип стосунків між дресирувальником і твариною, адже саме це є запорукою вдалого виступу».

 Левеня від народження знаходиться у оточенні людей, тому позитивно сприймає їх (народився 1 серпня минулого року). Щоб екзотичні тварини добре піддавались дресируванню – їх обов’язково треба відлучити від батьків.

 «У Емануеля вся стратегія побудована на любові до тварин, тому з ними працювати буде простіше, бо встановлений контакт з хижаком. Є тварини, з якими важче і цей момент треба враховувати. Насамперед, ми враховуємо думку і рішення дресирувальника, тобто він вирішує, що ми можемо, а що не можемо робити з твариною на сцені», – розповідає художній керівник «Цирку Кобзов» Ярослав Гребінник.

 «Цирк Кобзов» представить частину своєї програми на Театральній площі в Ужгороді. Крім того, за 2 години до вистав діти зможуть погратися з тваринами поблизу цирку у Боздоському парку.

 Ввечері проводитимуть шоу для дорослих – «цирк на межі дозволеного», так розповідають про дійство самі організатори. До слова, під куполом цирку поміщаються 1,5 тисячі людей. Програма розрахована на 2,5 години.

 

 


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.