Дресироване левеня дало прес-конференцію в Ужгороді

левВ Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція, одним з учасників якого стало… справжнє левеня. Воно прийшло разом з італійським дресирувальником Емануель Фаріна, золотим призером міжнародного циркового фестивалю в Монте-Карло, та організаторами яскравого циркового шоу, яке влаштував по всій Україні відомий «Цирк Кобзов».

 Ужгород став черговим містом всеукраїнського туру «Цирку Кобзов», – розповів Євген Коломієць, заступник директора цирку з адміністративної роботи. Незабаром до Закарпаття завітають найкращі митці циркового мистецтва, відомі в Україні та за кордоном майстри, постановники й учасники таких шоу, як «Танцюють Всі», «Х-фактор», «Україна має талант», «Майданс», мюзикл «Барон Мюнхаузен». Призерка міжнародних конкурсів еквілібрист Тетяна Білова, двократний чемпіон України з велотріалу Владислав Черниш та учасники з Німеччини, Франції, Монако, Італії, Бельгії, Японії, Румунії, Росії, Швеції, Голландії та України.

 Серцем «Цирку Кобзов» є циркове шоу «Vivat». Його головною перлиною — номер з дресированими левами від відомого дресирувальника з Італії Емануель Фаріна. Настільки дивовижно спілкуватись з левами ще не вдавалось нікому. Кожний його номер є унікальним, бо на арені дресирувальник імпровізує, – кажуть очевидці. Також можна побачити номера еквілібристів, повітряних гімнастів, акробатів, вони не залишать жодного байдужим. Ті, хто вірить в містику та казку – будуть вражені номерами ілюзіоністів та фокусників.

 Італієць розповів, як приручити справжніх хижаків і чи легко це зробити в Україні. До слова, левеня і тигри цирку харчуються курятиною і телятиною, для них щоденно готують спеціально продуманий раціон.

 «Я з династії, яка займається приборкуванням та дресируванням хижих тварин. Моя сім’я вже більше 50-ти років займається дресируванням і не тільки левів, а й інших екзотичних тварин. Основне для приборкування– створити взаємозв’язок між твариною і дресирувальником», – каже Емануель Фаріна.

 Маленьке левеня Кайло, яке прийшло з дресирувальником у прес-клуб, має всього лише десять місяців, тому ще участі у виставах цирку не бере, а проходить дрессуру. «Левеня готове зараз сприймати циркове навчання, наступний етап нашого з ним спілкування – це вже вивчення конкретної постановки номеру. 90% моєї роботи полягає у тому, щоб налагодити такий тип стосунків між дресирувальником і твариною, адже саме це є запорукою вдалого виступу».

 Левеня від народження знаходиться у оточенні людей, тому позитивно сприймає їх (народився 1 серпня минулого року). Щоб екзотичні тварини добре піддавались дресируванню – їх обов’язково треба відлучити від батьків.

 «У Емануеля вся стратегія побудована на любові до тварин, тому з ними працювати буде простіше, бо встановлений контакт з хижаком. Є тварини, з якими важче і цей момент треба враховувати. Насамперед, ми враховуємо думку і рішення дресирувальника, тобто він вирішує, що ми можемо, а що не можемо робити з твариною на сцені», – розповідає художній керівник «Цирку Кобзов» Ярослав Гребінник.

 «Цирк Кобзов» представить частину своєї програми на Театральній площі в Ужгороді. Крім того, за 2 години до вистав діти зможуть погратися з тваринами поблизу цирку у Боздоському парку.

 Ввечері проводитимуть шоу для дорослих – «цирк на межі дозволеного», так розповідають про дійство самі організатори. До слова, під куполом цирку поміщаються 1,5 тисячі людей. Програма розрахована на 2,5 години.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *