ДРБ “Сонечко” рекомендує закарпатським олігархам припинити підігрування фсбешній агентурі

ДРБ “Сонечко” рекомендує закарпатським олігархам припинити підігрування фсбешній агентурі
❗️Закарпатстка військова адміністрація уважно відслідковує можливі напрямки діяльності іноземних спецслужб і миттєво реагує на виклики сьогодення. Пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/295
❗️Тому особлива увага приділяється роботі з внутрішньо переміщеними особами. Про це мені повідомив начальник Закарпатської ОВА Віктор Микита.
❗️Повідомлення в пресі, що стосувалися виділенню на Закарпатті внутрішньо переміщеним особамам (переселенцям) найближчим часом 500 квартир відповідає дійсності.
❗️Але ці квартири залишатимуться у державній власності і в подальшому, коли ВПО повертатимуться на визволені Українським військом території передаватимуться у власність родинам загиблих, пораненим у боях з окупантами.
❗️Тому ворожим спецслужбам не вдасться забити кілок у відносини між громадянами України та спровокувати протистояння на цьому грунті.
❗️Добровольчий розвідувальний батальйон «Сонечко» настійливо рекомендує власникам місцевих ботоферм з числа закарпатських олігархів припинити підігрування фсбешній агентурі у питаннях поділу на місцевих і приїджих та зосередити увагу своїх «медіа-тузиків» на підтримці Збройних сил України.

Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.