“Донори Ужгорода” провели чергову благодійну здачу крові

 1На 14 червня припали дві значні дати: це Всесвітній День донора крові та день народження видатного українського держватвочого діяча, полковника Армії УНР, коменданта УВО, голови Проводу українських націоналістів (з 1927), першого голови ОУН – Євгена Коновальця.

 В честь цих двох дат зініційований проект патріотів з “Карпатської Січі” – “Донори Ужгорода” провів благодійну здачу крові та її компонентів у Закарпатській обласній станції переливання крові з метою популяризації донорства у Закарпатті, а також показати місцевим жителям, що патріот це не якийсь екстреміст чи політикан, а здорова, вихована, розумна, елітарна, порядна, свідома людина, що робить корисні речі для своєї нації.

 Крім здачі крові була проведена роздача інформативних листівок з інформацією про донорcтво та з закликом ставати в ряди “Донорів Ужгорода”.

 “Донори Ужгорода” поставили собі за мету поширювати і розвивати донорство в Закарпатській області. Разом ми зможемо врятувати сотні життів українців.

 Організатори наголошують : Терміново потрібна донорська кров?!? Як часто ми чуємо ці слова, але мало задумуємося про них! Адже щодня в вітчизняних клініках тисячі пацієнтів та жертв серйозних аварій, катастроф потребують переливання крові! Поруч з нами завжди є ті, хто може загинути без постійної донорської крові.

 Донорство в Україні не регулярне. Часто тільки в трагічні моменти, почувши про велику біду, люди приходять і здають кров. Але ситуація термінового переливання може виникнути в будь-який момент. А гарантії на те, що потрібний Донор приїде – немає!

 У такій ситуації може опинитися кожен з нас, наших близьких, друзів, коханих! У такій ситуації в дану хвилину перебувають сотні людей. І для когось із них Ти можеш опинитися тим самим потрібним Донором. Задумайся про це, адже ціна донорської крові – людське життя!

 “Донори Ужгорода” започатковують традиційні регулярні здачі крові і її компонентів та закликають всіх небайдужих, громадські організацї, тих хто знає ціну доброти й милосердя долучатися до подібних акцій.

 Якщо ви хочете долучитись до таких заходів — пишіть нам karpatska.sich@gmail.com, або зателефонуйте координаторам проекту : Тарас Деяк (099 437 36 86), Артем Паш (050 911 68 62) і повідомте про своє бажання. Вас буде запрошено на наступний подібний захід.

 Також в соціальній мережі створена група “Донори Ужгорода” – http://vk.com/donors_uzhgorod. В ній ви можете дізнатися всю інформацію про здачу крові, перелік протипоказань, вказати в обговоренні свою групу крові, обмінятись контактами, або якщо виникла біда і потрібно терміново донорську кров то поширити інформацію не лише координаторам, а і в групі, де кожен присутній зможе допомогти.

13 1 2 3 5 6 7 8 9 10 11 12

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *