Zakupki.Prom.ua - найбільший майданчик державних і комерційних тендерів, офіційний учасник систем ProZorro та Rialto

Документальну стрічку про знищення митців покоління “розстріляного відродження” покажуть в Ужгороді

Документальну стрічку про знищення митців покоління “розстріляного відродження” покажуть в Ужгороді

9 Листопада «Кінозал ім. Стенлі Кубріка» пропонує перегляд документальної стрічки «Будинок Слово» (2017) режисера Тараса Томенка. На цей раз кінопоказ відбудеться у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка.

У 1928 році у столичному Харкові споруджують житловий будинок для діячів культури УРСР. Під один дах переїжджають Микола Хвильовий, Остап Вишня, Михайль Семенко, Анатоль Петрицький, Антін Дикий та інші. Будівля із багатокімнатними квартирами, пральнею, їдальнею, дитячим садком та навіть солярієм має стати оазою для митців, проте все відбудеться навпаки. Спеціально зібрану в одному місці інтелігенцію репресують та знищать. Будинок «Слово» стає уособленням кривавої радянської системи, а мешканців будинку потім назовуть поколінням «розстріляного відродження».

Початок кіносеансу – о 20:00. Для всіх, у кого є читацький абонемент цієї бібліотеки, вхід вільний. В кого не має, на місці можна цей абонемент відкрити і взяти почитати шось з доби «розстріляного відродження», повідомляють організатори зустрічі.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *