Добровольцеві з Виноградова ганьба за продажність студентів УжНУ

вибори-грошіХотів би звернутися до студентів УжНУ, у зв’язку з виборами. Будучи вашим студентом, я не отримав повної вищої освіти, бо не зміг більше терпіти факту війни в Україні. Вступив до лав “Карпатської Січі” та поїхав на схід. І не можу збагнути одного : як так сталося, що після Революції Гідності така велика кількість студентів продалась на цих виборах? Хіба ви забули нашу боротьбу проти ректора-корупціонера Ващука, як ми створювали “студенську самооборону”, як ми мріяли про розвиток нашого університету..? А тепер ви продаєте свої голоси за 400-500 грн. Мені соромно за свій університет, якому віддав 4 найвеселіші роки свого життя і став тим, ким є зараз.
Боєць роти “Карпатська Січ” батальйону “Донбас” (НГУ) – “Сірий”.
сірий
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Добровольцеві з Виноградова ганьба за продажність студентів УжНУ”

  1. Не лише в УЖНУ відбувся під час виборів підкуп студентів. Ще більша кількість студентів в Мукачівському вузі продалися ректорці -злодійці, за 3 разове харчування на вихідні напередодні виборів, яка вкрала в такий нечесний спосіб від опонентів, інших кандидатів голоси, в нечесній боротьбі голоси студентів гуртожитку мду, які прописані в ньому.
    Тому соромно за усю продажну молодь, якій начхати на правове суспільство.

  2. У Мукачеві у державному університеті ректор Щербан тоже грубо порушила виборче законодавство, примушуючи викладачів, а ті в свою чергу студентів, котрі прописані в гуротожитках мду, проголосувати саме за ректора кандидата на її окрузі, куди відноситься і гуртожиток МДУ ? Навіть 3-х разове харчування в столовій універу було забезпечено студентам, які прописані в гуртожитку і не поїхали додому на вихідні, за чий рахунок???. Майже більшість працівників і викладачів були задіяні в протиправній акції підкупу, шантажу та грубого використання ректором адмінресурсу,коштом бюджетних грошів,силами працівників МДУ та технічного персоналу. Ректор дійшла до того абсурду, що викладачам наказувала щоб студенти на телефон зафіксували свій вибір на користь ректора, а куратори в понеділок мали їй прозвітуватися. Думаю коментарі зайві… ганьба за українську молодь!
    Правоохоронні структури мають перевірити грубі факти, які озвучують між собою як викладачі, студенти вузу так і кандидати з інших дільниць? Закони для всіх однакові! Ректори за подібні зловживання мають бути звільнені з посад. Куди дивиться міністр Квіт?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *