Доброволець Сергій Ульянов підпалив себе під Міністерством оборони України (відео)

Два місяці тому член “Української асоціації інвалідів АТО” Сергій Ульянов відвідував Закарпаття, а сьогодні підпалив себе на знак протесту щодо дій Міністерства оборони України.

Два роки триває судова тяганина добровольця Сергія Ульянова. Він вимагає визнання рівних прав з учасниками бойових дій. На знак протесту під Міністерством оборони військовий дістав пляшку із запальною сумішшю і підпалив себе.

Колишній військовослужбовець Збройних сил України Сергій Ульянов підпалив себе біля Міністерства оборони на знак протесту проти звільнення його з армії. Як передає кореспондент УНІАН, він заявив журналістам, що був звільнений з армії і безуспішно добивався відновлення.  Таким кроком Ульянов хотів привернути увагу до своєї ситуації, а також інших військовослужбовців. Його намагалися зупинити інші військовослужбовці, проте він вирвався і облив себе горючою рідиною і підпалив. Пожежні і військові швидко загасили вогонь, викликали швидку допомогу і надали йому першу медичну допомогу. На даний момент лікарі надають допомогу Ульянову.

Напередодні громадська організація «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у м. Києві та Київській області» повідомила, що старший солдат Сергій Ульянов оголосив про намір 26 липня вчинити самоспалення. Як зазначили в організації, до такого кроку його спонукало «небажання Командування ССО ЗС України виконати вимоги Конституції та ряду законів України, Статут ЗС України, що спричинило ряд порушень щодо групи військовослужбовців, які були звільнені з лав ЗС України всупереч чинному законодавству України».

«У випадку загострення чи неусунення цього конфлікту можуть постраждати військовослужбовці, репутація керівництва ЗС України, а також міжнародна репутація нашої Батьківщини, що є неприпустимим в умовах війни. Вважаємо, що цю ситуація ще може бути врегульована шляхом досягнення компромісу без надзвичайної її радикалізації», – заявили у громадській організації. У громадській організації закликали міністра оборони Степана Полторака і начальника Генерального штабу ЗСУ Віктора Муженка втрутитись у ситуацію.

 

відео ZIK

Другий зліва – Сергій Ульянов, під час зустрічі з Чопським міським головою Валерієм Самардаком.