Доброволець Сергій Ульянов підпалив себе під Міністерством оборони України (відео)

Доброволець Сергій Ульянов підпалив себе під Міністерством оборони України (відео)

Два місяці тому член “Української асоціації інвалідів АТО” Сергій Ульянов відвідував Закарпаття, а сьогодні підпалив себе на знак протесту щодо дій Міністерства оборони України.

Два роки триває судова тяганина добровольця Сергія Ульянова. Він вимагає визнання рівних прав з учасниками бойових дій. На знак протесту під Міністерством оборони військовий дістав пляшку із запальною сумішшю і підпалив себе.

Колишній військовослужбовець Збройних сил України Сергій Ульянов підпалив себе біля Міністерства оборони на знак протесту проти звільнення його з армії. Як передає кореспондент УНІАН, він заявив журналістам, що був звільнений з армії і безуспішно добивався відновлення.  Таким кроком Ульянов хотів привернути увагу до своєї ситуації, а також інших військовослужбовців. Його намагалися зупинити інші військовослужбовці, проте він вирвався і облив себе горючою рідиною і підпалив. Пожежні і військові швидко загасили вогонь, викликали швидку допомогу і надали йому першу медичну допомогу. На даний момент лікарі надають допомогу Ульянову.

Напередодні громадська організація «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у м. Києві та Київській області» повідомила, що старший солдат Сергій Ульянов оголосив про намір 26 липня вчинити самоспалення. Як зазначили в організації, до такого кроку його спонукало «небажання Командування ССО ЗС України виконати вимоги Конституції та ряду законів України, Статут ЗС України, що спричинило ряд порушень щодо групи військовослужбовців, які були звільнені з лав ЗС України всупереч чинному законодавству України».

«У випадку загострення чи неусунення цього конфлікту можуть постраждати військовослужбовці, репутація керівництва ЗС України, а також міжнародна репутація нашої Батьківщини, що є неприпустимим в умовах війни. Вважаємо, що цю ситуація ще може бути врегульована шляхом досягнення компромісу без надзвичайної її радикалізації», – заявили у громадській організації. У громадській організації закликали міністра оборони Степана Полторака і начальника Генерального штабу ЗСУ Віктора Муженка втрутитись у ситуацію.

 

відео ZIK

Другий зліва – Сергій Ульянов, під час зустрічі з Чопським міським головою Валерієм Самардаком.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *