До Ужгорода завітає “рабиня Ізаура”

До Ужгорода завітає “рабиня Ізаура”

У рамках міні-туру Україною, що охопить всього шість міст країни, в Ужгород навідається бразильська актриса Луселія Сантос, відома головною роллю у фільмі “Рабиня Ізаура”. Про це у своєму Фейсбуці повідомив телеведучий Дмитро Комаров.

“Це вона в 19 років отримала першу головну роль в бразильській новелі “Рабиня Ізаура” і стала суперзіркою в усьому світі. На Кубі під час показу серій не працювали таксисти. У Бразилії змінили час обіду, щоб всі встигли подивитися Ізауру. Божеволів Китай. Але найбільше серіал “підірвав” територію колишнього СРСР. Це була перша закордонна мильна опера для більшості радянських людей. Під час ефіру вулиці порожніли – всі прилипали до екранів. Якщо вам трохи за 30 – ви точно її знаєте. Якщо менше – запитайте у своїх батьків, бабусь і дідусів. Вона була справжнім ідолом, – розповідає телеведучий. – “Рабиня Ізаура” стала найбільш продаваною новелою в історії бразильського кіно, її показали приблизно в сотні країн. Луселія багато подорожувала, 26 раз була в Китаї, але так і не потрапила туди, де її чекали і любили найбільше. І ми вирішили це виправити :)”

Безпосередньо з Бразилії Д.Комаров повідомив, що його команда зняла унікальний репортаж про життя актриси,а, по-друге, йому вдалося вмовити Луселію Сантос приїхати в Україну. “Історичний візит” найвідомішої бразильської актриси пройде в рамках спільного з Д.Комаровим міні-туру, присвяченого старту нового сезону з Бразилії.

На творчій зустрічі традиційно виступить сам телеведучий з оператором Сашею Дмитрієвим, і ще до виходу програми в ефір розповість унікальні історії з експедиції. А в другій частині на сцені з’явиться Луселія Сантос, і з перших вуст можна буде почути найцікавіші історії життя і кар’єри суперзірки. Вона відповість на кращі запитання із залу.

Цього разу у Луселії Сантос є можливість відвідати тільки 6 міст – Харків, Дніпро, Київ, Ужгород, Чернівці та Одесу.

В обласному центрі Закарпаття зустріч з актрисою відбудеться 24 жовтня, о 18.00, у Закарпатському облмуздрамтеатрі.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.