До Ужгорода навідалися представники місії ОБСЄ

прокурор-ОБСЄПрокурор Закарпатської області Володимир Янко вчергове зустрівся з представниками Івано-Франківського відділення спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Драганом Гаговичем та Доріном Фазлі.

Цього разу, темою для зустрічі стали вибухи, які стались в ніч з 12 на 13 листопада у місті Ужгороді.

У ході спілкування прокурор Закарпатської області розповів їм, про дії правоохоронців краю у цій ситуації, про оперативне реагування силових структур краю та про відкриття прокуратурою кримінального провадження за фактом терористичного акту.

Володимир Янко наголосив, що враховуючи заяву, так званого «патріотично-національного руху Закарпатської області «Патріоти Закарпаття», які взяли на себе відповідальність за ці вибухи, характер вчинених кримінальних правопорушень, те що метою таких дій було залякування населення та привернення уваги громадськості до певних політичних поглядів були всі підстави вважати, що було здійснено саме терористичний акт.

Прокурор області відповів на усі питання, які цікавили представників місії ОБСЄ та наголосив, що в даній ситуації, основним було припинити майбутні можливі протиправні дії представників цієї організації, – повідомляє Відділ організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю прокуратури Закарпатської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *