До уваги закарпатців: Угорщина послабила правила в’їзду для громадян України

До уваги закарпатців: Угорщина послабила правила в’їзду для громадян України

Із 7 серпня 2021 року громадяни України можуть перетинати українсько-угорський кордон без обмежень, запроваджених у зв’язку з розповсюдженням коронавірусу.

Про це повідомляє Консульська служба МЗС України, передає Главком.

Відповідно до Кодексу Шенгенських кордонів, для в’їзду громадян в Угорщину залишаються вимоги наявності біометричного паспорта/візи, медичної страховки, яка діє на території Європи, фінансове забезпечення.

Для тих, хто в’їжджатиме до країни авіаційним транспортом, додатково вимагається негативний результат тестування на Covid-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, отриманий не пізніше 72 годин на момент в’їзду, або український чи угорський сертифікат про вакцинацію (разом з громадянами, які мають сертифікат, також можуть без обмежень в’їжджати діти до 18 років).

Під час транзитного проїзду країною представники угорської прикордонної поліції можуть додатково вимагати документи, які підтверджують право на в’їзд у країну призначення (в залежності від вимог конкретної країни: дозвіл на проживання, робоча віза, бронювання готелю, результати тестів на вірус тощо).

Нагадаємо, Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді почало видавати сертифікати про вакцинацію від коронавірусу громадянам України. Їх можуть отримати люди, які вакцинувалися на території Угорщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *