До уваги закарпатців: Словаччина дозволила в’їзд без самоізоляції для невакцинованих громадян

До уваги закарпатців: Словаччина дозволила в’їзд без самоізоляції для невакцинованих громадян

Словацька Республіка дозволила в’їзд на свою територію невакцинованим жителям прикордонних регіонів, які працюють в країнах ЄС чи мають право постійного проживання на території Словаччини. Для цієї категорії громадян з 1 вересня самоізоляція не буде обов’язковою, але для перетину кордону їм необхідний негативний результат ПЛР-тесту і реєстрація у системі eHranica.

Про це йдеться у публікації The Slovak Spectator.

«Після 1 вересня пасажирам, які не пройшли повну вакцинацію, буде дозволено в’їзд до Словаччини без самоізоляції, якщо вони під час перетину кордону нададуть негативний результат ПЛР-тесту, зроблений не раніше, ніж за 7 днів до поїздки. Вони також повинні будуть реєструватися в eHranica раз на місяць», – зазначає видання.

Також у повідомленні уточнюється, що повністю вакциновані громадяни при перетині кордону не зобов’язані мати негативний результат ПЛР-тесту, проте повинні підтвердити вакцинацію відповідним сертифікатом (або цифровим сертифікатом ЄС, або сертифікатом англійською, словацькою чи чеською мовами). Вони також зобов’язані реєструватися в системі eHranica раз на півроку так само, як інші повністю вакциновані особи.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.