До 210-ої річниці з дня народження Ференца Ліста у Закарпатській обласній філармонії відбудеться концерт

До 210-ої річниці з дня народження Ференца Ліста у Закарпатській обласній філармонії відбудеться концерт

Цього року весь музичний світ відзначає 210 річницю з дня народження Ференца Ліста − угорського композитора, піаніста, педагога, диригента, публіциста, представника музичного романтизму, засновника угорської композиторської школи, одного з найвидатніших та найвпливовіших піаністів свого часу.

Композитор мав вплив і на наше музичне середовище, він грав у багатьох українських містах. Вся музична спільнота того часу була на цих концертах.

Тож 7 жовтня о 18:30 шанувальники фортепіанної музики мають чудову нагоду почути композиції маестро, які ще ніколи не звучали на Закарпатті.

Учасники вечора камерно-інструментальний ансамбль «Угорські мелодії» та солісти Катерина ГАЖО (орган), Євген ЦАНЬКО (акордеон), Оніко БЕРЛАНЮК (вокал) та Агнеса БАЧИНСЬКА (флейта) зачарують слухачів власним виконанням та подарують неймовірні емоції.

Участь в концерті братимуть і майстрині фортепіанної музики, викладачі Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д. Є. Задора Наталія САВЧЕНКО й Марина ТОМАШ та обдаровані студенти закладу Крістіна ПРИГРОДСЬКА (клас старшого викладача Олени ТУРЯНИЦІ) і Софія КАНЧІЙ (клас заслуженого працівника культури України Наталія ШУТКО).


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.